مرد ، خرس ، ببر و شیر. – سیمیل

مرد ، خرس ، ببر و شیر. – سیمیل
من این وضعیت را تصور می کنم:
سه جانور غول پیکر وجود دارد ، یک جانور یک ببر است ، یک جانور دیگر خرس است و یک جانور دیگر یک شیر است ، خصمانه ترین از این سه جانور شیر است ، این یکی در مقابل ببر قرار می گیرد و نشان ها را نشان می دهد. ، غرش می کند ، عضلات پاهای خود را سخت می کند ، پنجه ها را نشان می دهد ، آنها با یکدیگر روبرو می شوند و یک برنده وجود دارد ، اگرچه به شدت آسیب دیده ، اما خرس وارد صحنه می شود ، می خواهد از نقاط ضعف استفاده کند شیر و آن را شکست ، سپس یک مرد از کنار آن عبور می کند ، خرس فکر می کند طعمه آسان است ، به صورت قائم ایستاده است و عضلات نشان می دهد که به او پیروزی بر شیر داده اند ، خرس با اطمینان وقتی با دیدن مرد ضعیف و کوچک ، فرار می کند. جایی که مرد است و مرد نارنجک می کشد و آن را به جانور می اندازد ، خرس خونریزی می کند ، ماهیچه های او نمی توانند به او پیروزی دهند ، خرس با وجود بزرگترین قدرت بدنی خود از دست داد ، چرا؟ زیرا انسان باهوش تر است ، و به لطف هوش خود بر جانوران قوی تر از او تسلط دارد!
به همان ترتیب برگزیدگان باهوش تر از افراد ناعادلانه ای هستند که آنها را آزار می دهند ، به همین دلیل زنده می مانند و جانوران عبور می کنند:
امثال 10:25 طوفان می گذرد و فرد ناحق ناپدید می شود ، اما شخص صالح برای همیشه دست نخورده باقی می ماند.

https://bestiadn.com/2019/08/06/you-may-like-it-or-you-may-dislike-it-but-this-is-the-truth-jehovah-is-the-father-of-jesus/

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s