Son Savaş: Şeytan’ın her elçisinin kılıcı ve kalkanı – Şeytanın Kalkanı ve Kılıcı – Kılıç ve Tanrı’nın her elçisinin kalkanı – Başmelek Mikail’in Kalkanı ve Kılıcı.

Son Savaş: Şeytan’ın her elçisinin kılıcı ve kalkanı – Şeytanın Kalkanı ve Kılıcı – Kılıç ve Tanrı’nın her elçisinin kalkanı – Başmelek Mikail’in Kalkanı ve Kılıcı.

La Luz y la Oscuridad

[Bölüm 1]
La luz y la Oscuridad –

Işık ve karanlık arasındaki son savaş: Şeytan’ın her elçisinin kılıcı ve kalkanı Şeytan’ın kalkanı ve kılıcı, Tanrı’nın her elçisinin kılıcı ve kalkanı baş melek Michael’ın kalkanı ve kılıcıdır.

Nahum 1: 2-7 Yehova öfke ve intikam dolu kıskanç bir Tanrıdır. .. Yehova düşmanlarını bir kez ve herkes için yok edecek; İki kez intikam almayacak!

Vahiy 12: 7 O zaman cennette büyük bir savaş oldu: Michael ve melekleri ejderhaya karşı savaştı; Ejderha ve melekleri savaştı;

Vahiy 12: 8, ancak Ejder ve melekleri hakim değildi, çünkü yalanın kısa bacakları var, ya da cennette onlar için daha fazla yer yoktu. 9 Ve bütün dünyayı aldatan şeytan ve şeytan denilen eski yılan olan büyük ejderha; O yeryüzüne atıldı ve onun melekleri onunla birlikte atıldı.

Şeytanın Kalkanı ve Kılıcı:
Philip İncili 13. Archons [kötü otoriteler], gerçekten iyi olanla (kutsal meleklerle) ilgili olduğunu görerek adamı aldatmak istedi: iyi olanların ismini aldı (kutsal elçilerle: Gabriel, Michael, Rafael, Uriel, Remiel, Sariel, Joshua (İsa olarak adlandırılır), Raguel, Sariel) ve iyi olmayanlara (yani asi elçilere, Ejderin meleklerine) verdi. onu isimlerle aldatmak ve iyi olmayan kişilere bağlamak için. Öyleyse – eğer onlara bir iyilik yapmak istersen – onları iyi olmayanlardan ayırmak zorundasın ve onları iyi olanlara (zaten zaten bildiklerini) entegre etmelisin.

Çünkü özgür olanı kaçırıp onu sonsuza dek kölesi yapmayı amaçladılar.
Vahiy 11: 7-8 Ve erkeklerin yüzleri vardı, ama kıllar kadın kılları gibi: ve dişleri aslanların dişleri gibiydi. 9 Demir kalpler gibi yürekleri vardı; ve birçok atla savaşan arabaların sesi gibi kanatlarının gürlemesi. 10 Akreplerinkine benzer kuyrukları vardı, kuyruklarında da iğneleri vardı; ve gücü beş ay boyunca insanlara zarar vermekti. 11 Asillerin meleği, İbranice’de Abaddon ve Yunanca’da Apollyon olan kral olarak meleklerine sahiptir.

Beni anlayanlar için:

Yeryüzündeki Şeytan, kendi kurallarını yaratır, ancak bu kuralları yüksek Yaratan’a bağlar, yani Yehova, bu amaçla, temelde çeşitli formlardan hiçbirine idolatriye uymamaktan oluşan varolmayan günahları icat eder. canavar, ikiyüzlü, imgesi, farklı türde putları, alnındaki ve elindeki işaret, hayvanların düşüncelerini ve davranışlarını temsil eder (Yuhanna 8:44), yani dinlerinden birine veya diğer çirkin formlarına aittir. ibadet, yani Şeytan, hayvanın ve imgesinin takdir edilmesini empoze eder ve işaretini alnına ya da eline taşıması bir zorunluluktur (sistem, ibadet kültürünü takip etmeyenleri dışlamak istiyor (hiç kimse, satın alabilecek ya da satamaz). canavarın ellerinde veya alnında işareti olan kişiler dışında (Vahiy 13: 15-18), ancak haklılar hayatta kaldılar ve gerçeğe olan inançları sayesinde, onları bağışlayan kutsal sözleşmenin kanları sayesinde hayatta kalmaya devam edecekler. ölümden (Hosea 13: 14 Sheol’un eliyle onları kurtaracağım, ölümden kurtaracağım. Ah ölüm, senin ölümün olacağım; ve senin yıkımın olacağım, O Sheol; İşaya 63: 3 İntikam günü yüreğimde, ve itirazımın yılı geldi.), Bu yeni hayatında (Vahiy 20: 4-6, Habakkuk 2: 4, Mezmur 118: 6-23, Matthew 21: 37-43, Daniel 2:44, Daniel 2:45 (Daniel 8:25)))…

[1. bölümün sonu]

Çeviri hataları oluşmuş olabilir
metin için google ile çevrildi:

https://bestiadn.com/2019/08/31/the-final-battle-the-sword-and-shield-of-every-messenger-of-satan-satans-shield-and-sword-vs-the-sword-and-the-shield-of-every-messenger-of-god-the-shield-and-sword-of-the-archangel-michael/

=

LAPALABRADEJEHOVADESTRUYEASEIYAELFALSOSANTO

 

https://bestiadn.com/2019/08/20/el-final-de-los-sacrificios-humanos-a-los-dioses-rebeldes-los-titanes-seran-liberados-es-el-fin-de-zeus-y-sus-dioses-del-olimpo/

theenemiesofthechristinsultthechristandhisfriendsastheenemiesofputininsultputin

 

(An example of defamation against the messengers of the Most High: A troll publishes a picture which ridicules Russian President Vladimir Putinhttps://bestiadn.com/2019/08/11/a-troll-publishes-a-photo-that-ridicules-russian-president-vladimir-putin/)

Revelation 18:1 And after these things I saw another angel come down from heaven, having great power; and the earth was lightened with his glory.
Revelation 20:10 And Satan that deceived them was cast into the lake of fire and brimstone, where the beast and the false prophet are (Satan’s seed (Genesis 3:15-17, Proverbs 29:27)), and they shall be tormented day and night for ever and ever.

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s