اینگونه بود که من در فوریه 2000 ، 24 سال داشتم ، فقط می خواستم زن خوبی پیدا کنم که همسرم باشد

ضرب المثل 21:13 کسی که گوش خود را به گریه فقرا ببندد ، او نیز گریه خواهد کرد و شنیده نمی شود.

دانیل 11: 44 اما اخبار از شرق و شمال او را به وحشت می اندازد و او با عصبانیت فراوان بیرون می رود تا بسیاری را نابود و کشتار کند. 45 و چادرهای کاخ خود را بین دریاها و کوه پر افتخار و مقدس کاشت. اما به پایان خواهد رسید ، و کسی نخواهد بود که به او کمک کند.

اشعیا 66: 5 كلام خداوند را بشنوید ، شما كه به سخنان او لرزیدید (شما فروتن – اشعیا 66: 2 “من كسی را مشاهده می كنم كه از نظر روح فقیر و فروتن باشد و كلام من را لرزاند.”): برادران شما كه آنها از شما متنفرند (افتخار كننده) و شما را به خاطر نام من بيرون انداختند و گفتند: خداوند جلال باد. اما او به شادی شما نشان داده می شود ، و آنها گیج می شوند. .. من آنها را مورد اهانت قرار خواهم داد و آنچه را كه از آن ترس داشتند ، بر آنان خواهم آورد. زیرا من تماس گرفتم و هیچ کس جواب نداد. من صحبت کردم ، و آنها نشنیدند ، اما کار اشتباهی را قبل از چشمان من انجام دادند و آنچه را که دوست ندارم انتخاب کردند.

منم

asi era yo

اینگونه بود که من در فوریه 2000 ، 24 سال داشتم ، فقط می خواستم زن خوبی پیدا کنم که همسرم باشد ، اما محیط خانوادگی مرا ربوده و آنها نیز سلامتی مرا تهدید کردند ، زیرا در زمان اسارت مجبور شدم. محصولات دارویی ، آنها علیه من تهمت زدند تا مرا ربودند. من نویسنده https://bestiadn.com هستم ، دلیل من فقط خودم هستم.

تحلیل:

“این من در فوریه 2000 ، من 24 سال داشتم ، فقط می خواستم زن خوبی پیدا کنم تا همسر من باشد”

من این را خوانده ام:

امثال 19: 14 خانه و ثروت ، میراث پدران است.
اما خداوند زن خردمند است.

و من به این اعتقاد داشتم: “خدمت به خداوند راه رسیدن به آن نعمت است” ، اما مخالفان من به تصمیم من احترام نگذاشتند و با استفاده از چاپلوسی آنها قدم برای قدمهای من آماده کردند.

وی ادامه داد: اما محیط خانوادگی مرا ربوده و آنها نیز سلامتی من را تهدید كردند ، زیرا در زمان اسارت مجبور شدم موادمخدر را مصرف كنم ، آنها برای ربودن من از تهمت علیه من استفاده كردند. “

مکاشفه 13: 7 و به او اجازه داده شد که علیه مقدسین جنگ کند و آنها را شکست دهد. او همچنین بر هر قبیله ، مردم ، زبان و ملت اقتدار داشت.
8 و همه ساکنان زمین آن را پرستش كردند كه نام آنها در كتاب زندگی بره كه از آغاز جهان كشته شد ، نوشته نشده است.
9 اگر کسی گوش دارد ، گوش دهید.
10 اگر کسی اسیر شود ، به اسارت می رود. اگر کسی شمشیر را بکشد ، شمشیر باید کشته شود. در اینجا صبر و ایمان مقدسین است.

سفر تثنیه 24: 7 هنگامی که پیدا شد که یکی از برادران خود بنی اسرائیل را سرقت کرده ، او را بردگی کرده یا او را به فروش رسانده است ، دزد می میرد و شما شرارت را از بین می برد.

با ایمان به این که من اعتقاد دارم ، نشان می دهم که من فرزند واقعی ابراهیم هستم ، من از مردم واقعی اسرائیل هستم ، بنابراین سرنوشت اسیران من نوشته شده است.

 

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s