571 – Şubat 2000’de öyleydim, 24 yaşındaydım, sadece karım olacak iyi bir kadın bulmak istedim

Atasözleri 21:13 Kulağını fakirlerin çığlığına kapatan, ayrıca ağlayacak ve duyulmayacak.

Daniel 11:44 Ancak doğudan ve kuzeyden gelen haberler onu korkutacak ve birçok insanı yok etmek ve öldürmek için büyük bir öfkeyle dışarı çıkacak. 45 Sarayının çadırlarını denizlerle görkemli ve kutsal dağ arasında kurar; Ama bu sona erecek ve ona yardım edecek kimsesi olmayacak.

İşaya 66: 5 Yehova’nın sözünü duyun, sözünde titreyen siz (alçakgönüllü – İşaya 66: 2 “Ona ruhunda fakir ve alçakgönüllü olan ve sözüme titreyen onun üzerine bakacağım.)”: senden nefret ediyorlar (gururlu) ve ismim yüzünden seni dışarı attılar, dediler: Yehova yüceltilir. Ama senin sevincine gösterilecek ve onların kafası karışacak. .. Onları palavra olarak seçeceğim ve korktukları şeyleri onlara getireceğim; çünkü aradım ve kimse cevap vermedi; Konuştum ve duymadılar ama gözlerimin önünde yanlış olanı yaptılar ve sevmediğim şeyi seçtiler.

o bendim

asi era yo

Şubat 2000’de öyleydim, 24 yaşındaydım, sadece karım olacak iyi bir kadın bulmak istedim, ama aile ortamım beni kaçırdı ve sağlığımı da tehdit etti, çünkü esaret sırasında almaya zorlandım. ilaç ürünleri, beni kaçırmak için bana karşı iftira kullandılar. Ben https://bestiadn.com yazarıyım, benim tek sebebim kendim.

analizi:

“2000 yılının Şubat ayında bendim, 24 yaşındaydım, eşim olacak iyi bir kadın bulmak istedim”

Bunu okudum:

Atasözleri 19:14 Ev ve zenginlikleri babaların mirası;
Fakat Rab, bilge kadındır.

Ve buna inanıyorum: “Yehova’ya hizmet etmek bu kutsamaya giden yoldur”, ancak rakiplerim kararıma saygı duymuyorlardı ve lütuf kullanarak adımlarım için net hazırladılar.

“Ama aile ortamım beni kaçırdı ve sağlığımı da tehdit etti, çünkü esaret sırasında ilaç almak zorunda kaldım, beni kaçırmak için bana karşı iftira kullandılar. “

Vahiy 13: 7 Ve onun, azizlere karşı savaşmasına ve onları yenmesine izin verildi. Ayrıca her kabileye, kişiye, dile ve millete de yetki verildi.
8 Yeryüzünün tüm sakinleri, Kuzu’nun dünyanın başından katledilen yaşam kitabında isimleri yazılı olmayanlara ibadet etti.
9 Kulağı olan varsa, dinleyin.
10 Eğer biri esarete yol açarsa, esarete girer; Eğer biri kılıcı öldürürse, kılıç öldürülmeli. İşte azizlerin sabrı ve inancı.

Tesniye 24: 7 Kardeşlerinden birini İsrail’in çocuklarını soyan, köleleştiren veya satan bir kişi bulunduğunda, hırsız ölecek ve siz kötülüğü sizden alacaksınız.

İman ettiğim inançla, İbrahim’in gerçek bir oğlu olduğumu, İsrail’in gerçek insanlarından olduğumu gösterdiğim için, esirlerin kaderi yazılır.

 

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s