විදුලි සංදේශ ක්‍ෂේත්‍රයේ යුද්ධය – දේවදූතයන් අතර යුද්ධය සිදුවන්නේ විදුලි සංදේශ ක්ෂේත්‍රයේ ය

විදුලි සංදේශ ක්‍ෂේත්‍රයේ යුද්ධය – දේවදූතයන් අතර යුද්ධය සිදුවන්නේ විදුලි සංදේශ ක්ෂේත්‍රයේ ය

විදුලි සංදේශ ක්‍ෂේත්‍රයේ යුද්ධය
දේවදූතයන් අතර යුද්ධය සිදුවන්නේ විදුලි සංදේශ ක්‍ෂේත්‍රය තුළය, එය වචන ප්‍රකාශ කිරීමේ යුද්ධයකි, එය වචන යුද්ධයකි, එය යාච් prayers ා යුද්ධයකි – දේවදූතයන් මිනිස් ස්වරූපයෙන් පැමිණේ, සත්‍යය සහ අපහාස යන දෙකම.
(1)
වම් පසින් ඔබට අයුක්තිසහගත දේවදූතයන්, ශුද්ධ දේවදූතයන්ගේ නම් ලබා ගන්නා සොරුන්, ඔවුන් වන්දනාමාන කිරීමට කරන ඉල්ලීම, යාච් prayers ා ඔවුන්ට හෝ ඔවුන්ගේ රූපවලට හෝ ඔවුන්ගේ ප්‍රතිමා වලට ආමන්ත්‍රණය කරන ලෙස ඉල්ලා සිටීම මගින් සංලක්ෂිත වේ. , හෝ විවිධ ස්වරූපවල වස්තූන් ((ic න, පිරමිඩල්, හරස් හැඩැති, ආදිය), හෝ දූෂිත සත්වයන්ට යටත් වීමේ පණිවුඩය දේශනා කරන දූෂිත මිනිසුන්ට හෝ නිෂ්ක්‍රීයව හෝ නැත. ඔවුන්ගේ අරමුණු ඉටු කර ගැනීමටත් පිළිම නමස්කාර කරන්නන් රැවටීමටත් සොබාදහම සහ සරල නමුත් නූගත්, අන්ධකාරයේ දේවදූතයන් රැවටිලිකාර උපක්‍රම භාවිතා කරයි:
(2)
ඔවුන් මෙය කරන්නේ දූෂිත ආණ්ඩු සහ පුවත්පත් ඔවුන්ගේ අනුග්‍රාහකයන්ට විකුණා, චිත්‍රපට නිෂ්පාදකයින් ඒවා ප්‍රචාරය කිරීම සඳහා විකුණා යථාර්ථයේ නරක මිනිසුන් ඔවුන්ගේ චිත්‍රපටවල “චිත්‍රපටයේ හොඳ අය” ලෙස පෙන්වීමෙනි.
(3)
ඔහුගේ ප්‍රබන්ධයේ,
අනුග්‍රාහකයන් අතර සෙල්ලම් බඩු සහ නත්තල් සැරසිලි, ork රු මස් සහ වෙනත් බොහෝ දේ ඇත. නත්තල් යන්නෙන් අදහස් කරන්නේ වෙළඳ දැන්වීම්කරුවන් සඳහා වන ව්‍යාපාරය, බොරු ආගම්වල නිවාඩු දිනයන් බොහෝ දෙනෙකුට ලාභදායී ව්‍යාපාරයක් වන අතර, එය ලිවීමට ඉතා අපහසු වන අවශ්‍යතා ගැටයකි , නමුත් මුදා හැරීමට නොහැකි ය.

=

දකුණු පසින් ඔබට ධර්මිෂ් angel දේවදූතයන් සිටී, ඔවුන්ට අවශ්‍ය වන්නේ ඔවුන් සතු දේ, ඔවුන්ගේ හොඳ නම සහ හොඳ නමක් ලබා ගැනීමටයි.
(ඒ)
මක්නිසාද නින්දා කරන්නෝ ඔවුන්ගේ ඉගැන්වීම්, ශාරීරික පෙනුම,
ඔහුගේම පිස්සුව සහ අයුක්තිය පිළිබඳ දේශනා,
බොරු අනාගතවක්තෘවරුන් ශුද්ධ දූතයන්ගේ නම් උදුරාගෙන ශුද්ධ ශුභාරංචිය ව්‍යාජ ලෙස සකස් කර ඇති හෙයින්, බොරු අනාගතවක්තෘවරුන්ගේ නිල පොත සත්‍ය පොත යැයි විශ්වාස කිරීම ඉතා මෝඩකමක් බව මා හැර වෙනත් සමහරු දැනටමත් තේරුම් ගෙන ඇති බව මම දනිමි.
(බී)
බොරු අනාගතවක්තෘවරුන් ඔවුන්ගේ මූලධර්ම ඔවුන්ගේ නිල පොත් වලින් ආරක්ෂා කරති, මෙය ව්‍යාජ කිතු දහමේ එක් ශාඛාවකින් ලබාගත් විශේෂිත බයිබලයක් වේවා,
නැතහොත් මෙය සැබෑ කිතුනුවන්ගේ මිනීමරු අධිරාජ්‍යයේ මුල් පොත් දෙකම වන කුර්ආනයේ පොත වේවා.
(ඇ)
(5)
හොඳ නුවණැති මිත්‍රවරුනි, මාව 100% ක් වටහා ගත් ඔබ ඔබ මගේ අසල්වැසියා වන අතර, ඒ නිසා, ඔබ පබළු මෙන් නොව, ඔබ මෙම බ්ලොග් අඩවිය සෑම තැනම පතුරුවා හරිනු ලැබුවේ, එය ඔබට පක්ෂව සහ මා වෙනුවෙන් මෙම කාර්යය කරන්නේ කාටද, එය ශුද්ධ පණිවිඩකරුවන් වෙන් කර තබයි නිර්මල වංචාකාරයින්, කාල සොරුන්, බලශක්ති සොරුන්, ජීවිත සොරුන් සහ මුදල් සොරුන් වැනි අයගෙන්, ශුද්ධ දූතයින් කිසි විටෙකත් ඔවුන්ගේ ව්‍යාපාරය සඳහා පරිත්‍යාග ඉල්ලන්නේ නැත, ඔවුන් එය තනිවම ඔවුන්ගේ සාක්කුවෙන් විසඳා ගනී. බ්ලොග් සහ අනෙකුත් සියලුම පබ් වල මම සැබෑ ක්රිස්තියානි ධර්මය ගැන සාදමි
())
මෙම දූතයින්ගේ නිරවද්‍යතාවය දන්නා සියල්ලන් විසින් කරනු ලබන සියලු වියදම් යම් ආකාරයකින් හෝ වෙනත් ආකාරයකින් වන්දි ගෙවීමට සිදුවනු ඇත, නමුත් ඔවුන් තවමත් මෙම ධර්මිෂ් people මිනිසුන්ට අපහාස කිරීමට නිර්භීත වී ඇත
(ඉ)
ශුද්ධ දූතයන් කිසි විටෙකත් ඔවුන්ගේ වස්ත්‍ර හෝ වෙනත් වස්තූන් වන්දනාමාන කරන ලෙස ඔබෙන් ඉල්ලන්නේ නැත.
(6)
බල්ලෙකු මෙන් මගේ දහඩිය කමිසය මගේ තොගවල හෝ ගොරෝසු ගඳ සුවඳ දැනීමට ඔබට අවශ්‍යද? .
(7)
මගේ කමිසය පිරිසිදු වූ පසු ඔබ එය ගඳ ගසනවා විය හැකිද? හොඳයි, ඒ සඳහා මගෙන් ඉල්ලන්න එපා!
(8)
(උ)
ශුද්ධ වූ දේවදූතයන් වෙනත් චරිත හෝ ඔවුන්ගේ වස්ත්‍ර වන්දනාමාන කිරීමට ඔබෙන් ඉල්ලා නොසිටිනු ඇත, සාන්තුවරයන් කිසි විටෙකත් ඔබගේ යාච් prayers ා හෝ වෙනත් සත්වයෙකුට ආමන්ත්‍රණය කරන ලෙස ඔබෙන් ඉල්ලා නොසිටිනු ඇත, ඔබේ ස්වාමියා වැනි කිසිම සත්වයෙකු ඔබ පිළිගත යුතු යැයි ඔවුන් කිසි විටෙකත් ඔබට නොකියනු ඇත. ගැළවුම්කාරයාණෙනි, ඔවුන් කිසි විටෙකත් ඔබේ හිස දණ ගසන්නට හෝ පහත් කිරීමට ඔබෙන් ඉල්ලා නොසිටිනු ඇත.
මක්නිසාද යත් යම් වස්තුවක් වන්දනාමාන කිරීමට පටන් ගන්නා විට රූපයක් පමණක් වන අතර, රූපයක් තමා තුළම නරක නැත, නරක දෙය නම් රූපයට නමස්කාර කිරීමයි, දෙවියන් වහන්සේගේ බොරු දූතයන් ඔබට කියනු ඇත්තේ කුරුසියක් ඉදිරිපිට ඔබ අවධානය යොමු කළ යුතු බවයි. කුරුසියක් ඉදිරිපිට ඔබ හිස පහත් කළ යුතු බව ඔවුන් ඔබට කියනු ඇත, බොරු දූතයන් ඔබට කියනුයේ යම් ube නකයක් ඉදිරිපිට ඔබ වැඳ වැටිය යුතු බවයි, බොරු අනාගතවක්තෘවරු එම රූප වන්දනාව දේශනා කරන අයට සහෝදරයන්ව කැඳවනු ඇත. ඇත්ත වශයෙන්ම ඔවුන් අතර ඔවුන් සතුරන් නොවේ, ඔවුන් බොරු ධජයේ සතුරෝ ය, ඔවුන් එකමුතුව සිටින නිසා එකිනෙකාට පීඩා නොකරති, ඔවුන්ගේ කුඩා ගැටුම් පිරිසිදු සර්කස් ය, පොදු අරමුණ වන්නේ රැවටීමෙන් ලාභ ලැබීම ය, ඔවුන්ගේ උනන්දුව මිනිස් වෙළඳ භාණ්ඩ සමඟ දිගටම මුදල් උපයන්න: රැවටුණු ජනතාව.
(9)
(10)
ශුද්ධවූ දූතයින්ගේ පරමාර්ථය නම් ධර්මිෂ් people යන් සත්‍යය දැන සිටීමත්, මේ ආකාරයෙන් සත්‍යය පිළිබඳ දැනුමෙන් දෙවියන් වහන්සේගේ ආත්මයෙන් ඔවුන්ව විශුද්ධ කිරීමත්ය.
(ජේ)
(11)
රූප වන්දනාවන් කිසි විටෙකත් නතර නොකරන බොහෝ අය සිටින බව පැහැදිලි කිරීම වැදගත් ය,
මක්නිසාද යත්, ඔවුන් පුනරුත්පත්තිය හා රජවරුන්ගේ ජීවිතයක් ලබා දීම සඳහා ඔවුන්ගේ පෙර ජීවිතයේ දී ක්‍රිස්තියානි විරෝධී මූලධර්ම නියම කළ සාතන්ගේ දූතයින්ට අනුකූල වන ස්වභාවයක් ඇති මිනිසුන් වන බැවිනි.
ලොව පුරා සිටින විශාල පිරිසක් මෙම චරිත පිළිම වන්දනා කරන අතර පැහැදිලි කිරීම සරල ය, පිළිම නමස්කාර කරන්නන් ඔවුන්ගේ දරුවන් ය
(කේ)
, නමුත් දෙවියන් වහන්සේගේ රාජ්‍යයේ දරුවන් වෙනස් ය, සත්‍යය කියවන විට ඔවුන් එයට විරුද්ධ නොවෙති, මන්ද සත්‍යය ඔවුන්ගෙන් පැමිණ ඔවුන් වෙත ආපසු යන්නේ ඔවුන් එය ඔවුන්ගේ සැබෑ ජනයාට පතුරුවා හරින බැවිනි.
(12)
+ ස්වයංක්‍රීය ප්‍රශ්නය:
ජෝස්, ඔබ මේ සියලු නිගමනවලට පැමිණියේ කෙසේද?
මගේ පිළිතුර: මෙම බ්ලොගය ගවේෂණය කරන්න, ඔබ මගේ අසල්වැසියා නම්, මම මෙම නිගමනවලට පැමිණියේ කෙසේදැයි ඔබට සම්පූර්ණයෙන්ම වැටහෙනු ඇත,
(එම්)
ඔබ මගේ අසල්වැසියා නම්, ඔබේ ව්‍යාකූලත්වය, මට එය විසඳිය නොහැකි අතර එය මගේ ව්‍යාපාරයක් නොවේ.

==
===

(N) https://bestiadn.com/2019/09/17/miguel-vete-falso-cristo-largo-satanas-conozco-tus-intenciones-tu-solo-quieres-estar-cerca-a-los-ninos-porque-eres-parte-de-una-mafia-internacional-de-pedofilos-que-abogan-por-la-impunidad-para/

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s