Telekomünikasyon alanında savaş – Melekler arasındaki savaş telekomünikasyon alanında gerçekleşir.

Telekomünikasyon alanında savaş – Melekler arasındaki savaş telekomünikasyon alanında gerçekleşir.

Telekomünikasyon alanında savaş
Melekler arasındaki savaş telekomünikasyon alanında gerçekleşir, bu bir ifadeler savaşıdır, bir sözler savaşıdır, bir dualar savaşıdır – melekler hem gerçek formda hem de iftira yapanlar olarak insan formunda gelir.
(1)
Solda, haksız meleklere, onlar için kutsal meleklerin isimlerini alan hırsızlara, ibadet edilme istekleriyle, duaların kendilerine, görüntülerine veya heykellerine yöneltilmesi talepleriyle karakterize edilirler. veya çeşitli biçimlerde bulunan nesnelere ((kübik, piramidal, çapraz şekilli, vb.) veya yozlaşmış yaratıklara teslim olma mesajını vaaz eden yozlaşmış insanlara, eylemsiz ya da değil, amaçlarına ulaşmak ve putperestleri aldatmak için doğa ve basit ama cahil, karanlığın melekleri aldatıcı hileler kullanır:
(2)
Bunu, yozlaşmış hükümetlerin ve sponsorlarına satılan basının, onların reklamını yapmak için satılan yapımcıların ve gerçekliğin kötü adamlarına filmlerinde “filmin iyileri” olarak göstermeleri zorunluluğu ile yapıyorlar.
(3)
kurgularında
Sponsorlar arasında oyuncaklar ve Noel süsleri, domuz eti ve diğer pek çok tüccarın büyük tüccarları vardır; çünkü Noel, reklamverenler için iş anlamına gelir, sahte dinlerin tatilleri, birçokları için kazançlı iş anlamına gelir, çözülmesi çok zor olan bir ilgi alanıdır. , ama açığa çıkarmak imkansız değil.

=

Sağda doğru meleklere sahipsiniz, kendilerine ait olanları, iyi adlarını ve iyi ünlerini kurtarmak istiyorlar.
(A)
Çünkü iftiralar, öğretilerini, fiziksel görünüşlerini özümseyerek, onları iftira etmişlerdir.
kendi deliliği ve adaletsizlik vaazları,
Çünkü sahte peygamberler, kutsal elçilerin isimlerini kullandılar ve kutsal müjdeyi taklit ettiler, benim yanımda bazılarının zaten sahte peygamberlerin resmi kitabının Gerçeğin Kitabı olduğuna inanmanın çok aptalca olduğunu fark ettim.
(B)
sahte peygamberler doktrinlerini kendi resmi Kitaplarıyla savunurlar, bu sahte Hıristiyanlığın dallarından birinin özel bir İncil’i olur,
ya da bu, Kur’an’ın kitabı, her ikisi de gerçek Hristiyanların katil imparatorluğundaki kök kitaplarından biri.
(C)
(5)
Bilge arkadaşlar, sen beni% 100 anladın çünkü komşumsun ve bu yüzden kurbağalardan farklı olarak, bu blogu her yere yaydın, lehine ve lehine ve bu işi kimin için yaptığım, kutsal habercileri birbirinden ayıran saygısız sahtekârlardan, zaman hırsızlarından, enerji hırsızlarından, hayat hırsızlarından ve para hırsızlarından, kutsal mesajlaşma programlarının sizden kampanyaları için asla bağış istemeyecekleri, tam olarak bu işte yaptığım gibi kendi cepleriyle çözecekleri, blog ve diğer tüm publarda gerçek Hristiyanlık hakkında
(D)
Tahakkuk eden tüm masraflar, bu habercilerin onarılamazlığını bilen herkes tarafından bir şekilde veya başka bir şekilde ödenmek zorunda kalacak, ancak yine de bu doğru insanları iftira etmeye cesaret ettiler
(E)
Kutsal melekler sizden asla giysilerini ya da başka herhangi bir nesneyi beğenilmelerini istemeyecek,
(6)
Çoraplarımdaki sütyenimin kokusunu koklamak mı yoksa koklamak ister misin, bir köpek gibi terli gömleğimi? .
(7)
Belki temiz bir kez gömleğimin kokusunu almak istersin, peki, bunun için bana sorma!
(8)
(G)
Kutsal melekler sizden diğer karakterlerin veya onların giysilerinin özendirilmesini istemeyecek, azizler asla sizden dualarınıza veya başka herhangi bir yaratığa hitap etmenizi istemeyecek, size asla efendiniz gibi herhangi bir yaratığı kabul etmeniz gerektiğini söylemeyeceklerdir. kurtarıcı, sizden asla başınızı diz çökmenizi veya indirmenizi istemeyeceklerdir, daha önce bu nesneyi idol haline getirecek nesneler,
Bir nesne, yalnızca o nesneye ibadet edilmeye başladığında bir idol olduğu için, bir görüntü kendi içinde kötü değildir, kötü olan şey resme ibadet etmektir, Tanrı’nın sahte elçileri size bir haç önünde durmanız gerektiğini söyleyecektir. Size bir haç önünde başınızı eğmeniz gerektiğini, sahte habercilerin size belli bir küpün önünde secde etmeniz gerektiğini, sahte peygamberlerin kardeşleri arayacaklarını söyleyeceklerini söyleyeceklerdir. aslında aralarında düşman değiller, sahte bayrağın düşmanları, birbirlerine zulmetmiyorlar çünkü birleşmişler, küçük çatışmaları saf sirk, ortak amaç aldatmadan kar etmeye devam etmek, çıkarları insan ürünleri ile para kazanmaya devam edin: aldatılmış insanlar.
(9)
(10)
Kutsal elçilerin amacı, doğru insanların gerçeği bilmeleri ve bu şekilde onların gerçeği bilmesi yoluyla Tanrı’nın ruhu tarafından onaylanmaları olabilir.
(J)
(11)
İdolat uygulamalarını asla durduramayacak birçok insan olduğunu açıkça belirtmek önemlidir.
Çünkü onlar Hristiyanlık karşıtı doktrinleri eski hayatlarında reenkarne edip kendilerine krallar vermek için dikte eden şeytanların elçilerininkilerle uyumlu bir doğaya sahip insanlar.
Dünyanın dört bir yanındaki insanların büyük bir kitlesinin bu karakterleri idolize ettiğini ve açıklamanın basit olduğunu, putperestlerin çocukları olduğunu
(K)
Fakat Tanrı’nın krallığının çocukları farklıdır, gerçeği okudukları zaman buna itiraz etmezler, çünkü gerçek onlardan gelir ve onlara geri döner çünkü onu gerçek insanlarına yayarlar.
(12)
+ Otomatik soru:
Jose, bu sonuçlara nasıl geldin?
Cevabım: Bu blogu keşfedin ve eğer benim komşumsanız, bu sonuçlara nasıl geldiğimi tam olarak anlayacaksınız.
(M)
sen benim komşumsan, kafan karışırsa, çözemem, ve bu benim işim değil.

==
===

(N) https://bestiadn.com/2019/09/17/miguel-vete-falso-cristo-largo-satanas-conozco-tus-intenciones-tu-solo-quieres-estar-cerca-a-los-ninos-porque-eres-parte-de-una-mafia-internacional-de-pedofilos-que-abogan-por-la-impunidad-para/

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s