Miłość do winnych potępi niegodziwych, ale miłość do niewinnych ludzi zbawi sprawiedliwych!

Miłość do winnych potępi niegodziwych, ale miłość do niewinnych ludzi zbawi sprawiedliwych!
„Ponownie” mnie zabili w 2001 r. – Ale mała pomoc pomogła mi (Daniel 11:34).

Dziś rano miałem napisać tę wyimaginowaną sytuację, aby porównać proroctwo z Daniela 2:44.

To proroctwo przypomina sytuację, w której żelazna asteroida wielkości Księżyca zbliża się do Ziemi z dużą prędkością, w trakcie bezpośredniego i prostopadłego zderzenia, i tylko na ziemi władze najwyższej hierarchii o tym wiedziały, że razem próbowały aby odwrócić swoją trajektorię i nie odniósł sukcesu, gdyby asteroida mogła mówić, powiedziałaby: „Ziemia jest jak moja dziewica, a ona woła mnie”, a gdyby ziemia mogła mówić, powiedziałaby asteroidie: „przyjdź” , w takiej sytuacji ludzie pozostaliby jak mrówki na liściu, który unosi się na rzece w kierunku opadania wód. „

Daniel 2:40 A czwarte królestwo będzie mocne jak żelazo; a gdy żelazo kruszy się i psuje wszystkie rzeczy, wszystko się kruszy i psuje. 41 A to, co widziałeś ze stóp i palców, częściowo z gliny garncarskiej, a częściowo z żelaza, będzie podzielonym królestwem; później trochę siły żelaza, tak jak widziałeś żelazo zmieszane z gotowanym błotem. 42 A ponieważ palce u stóp są częściowo z żelaza, a częściowo z gliny, królestwo będzie częściowo mocne, a częściowo kruche. 43 Tak jak widziałeś żelazo zmieszane z błotem, jest ono mieszane za pomocą ludzkich sojuszy; ale nie połączą się ze sobą, ponieważ żelazo nie miesza się z błotem. 44 A za dni tych królów Bóg niebieski powstanie królestwo, które nigdy nie zostanie zniszczone, i królestwo nie zostanie pozostawione innemu narodowi; rozpadnie się i pochłonie wszystkie te królestwa, ale pozostanie na zawsze,

Daniela 2:45, jak widzieliście, że z góry wycięto kamień, a nie ręką, wysokiej jakości rozdrobnione żelazo, brąz, błoto, srebro i złoto. Wielki Bóg pokazał królowi, co wydarzyło się w przyszłości; a sen jest prawdziwy, a jego interpretacja wierna.

W tym przypadku wygląda to na mistrza świata w piłce nożnej, który naprawdę uważa, że ​​jest najbardziej utalentowanym piłkarzem na świecie, mówię: czy uważasz, że każdy, kto jest wykwalifikowany w piłkę nożną, był zainteresowany oddaniem się wynajętej piłce nożnej?

W tym przypadku wygląda to na kobietę, która wygrywa konkurs Miss World, który naprawdę wierzy, że jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Mówię: czy sądzisz, że wszystkie kobiety są zainteresowane konkurowaniem w wygranym konkursie? .

Czwarta bestia to królestwo, które uważa się za niezwyciężone, czwarta bestia to królestwo uważane za nie do pokonania, dopóki nie uświadomią sobie, że istnieją rzeczy poza ich kontrolą, dopóki nie zdadzą sobie sprawy, że są rzeczy, które wymykają się ich filtrom, to jest takie głupie czuć się niepokonanym!

Czy czuję się niepokonany?

Nie jestem niepokonany, tym, który jest niezwyciężony, jest Jehowa, a jeśli chce, dzieli się ze mną swoją niezwyciężonością, aby nie pozwolić mi umrzeć !!!

(biały koń i jego armia)

Niewybaczalna próba zabójstwa moich wrogów przeciwko mnie pod wpływem indukcji samobójstwa za pomocą produktów farmaceutycznych.

Gdyż moja osoba, która próbuje zabić niewinnego, jest tak samo winna, jak ten, kto osiąga swój zły zamiar, wtedy piekło będzie pełne ludzi o złych zamiarach!

(Ci nikczemni ludzie są wielokrotnymi przestępcami!)

Chociaż żyję, w praktyce, jeśli mówimy o własnej sile, zostałem zabity przez moich wrogów, popełniłem samobójstwo w 2001 roku, w wieku 26 lat,

(to byłem ja)

Zostałem zabity przez moich wrogów, moich nietolerancyjnych krewnych, ponieważ głosiłem przeciwko bałwochwalstwu katolicyzmu, jak to wcześniej wyjaśniłem.

Już miałem popełnić samobójstwo, moje życie przypominało piekło i pomyślałem: „śmierć jest lepsza niż hańba życia wolnego, ale jako eunucha z powodu tych pigułek lub zamkniętych wśród szalonych ludzi”, https://bestiadn.com / 2019/09/10 / thats-how-i-was-in-February-2000-i-was-24-years-old-just-want-to-find-a-good-woman-to-be -moja żona/

Miałem zamiar rzucić most do przepaści, ponieważ moja natura została zmieniona z powodu psychotycznych produktów, które moi wrogowie zmusili mnie do podjęcia groźby uwięzienia w domach wariatów, jeśli tego nie zrobię, zamierzam rzucić się, czułem, że miałem nie ma wyjścia ani niczego do stracenia, ale otrzymałem niewielką pomoc z nieba, jak napisano:

Daniel 11:33 A mędrcy ludu nauczą wielu [ale wcześniej]; i na kilka dni padną od miecza i ognia, w niewoli i wywłaszczeniu. (Oto, co mi się przydarzyło! (Łukasza 21:21). Ale zanim to wszystko, będą was ścigać i prześladować, dając wam synagogi i więzienia (ośrodki psychiatryczne), prowadząc was do królów i gubernatorów sake) Imię

(Ze współudziałem psów, które nie chcą stracić mocy, ale wiedzą więcej niż zwykli ludzie ulicy).)

Podczas upadku reinkarnowanych świętych Jehowa karze ich, ponieważ ganiąc swoich świętych, Jehowa wskazuje im właściwą drogę, Jehowa gani ich za to, że głosili jako poparcie ich argumentom święte księgi rebeliantów, aprobując „pszenicę i słomę” , prawda i fałsz, które zawierają te książki !!

Święci spieszyli się i nie poświęcili wystarczająco dużo czasu na analizę i porównanie treści, błąd!

+

https://bestiadn.com/2019/08/16/proverbs-2813-he-who-conceals-his-transgressions-will-not-prosper-but-he-who-confesses-and-forsakes-them-will-obtain-mercy/

+

Stało się tak, aby spełnić proroctwo, którego nawet ich Bóg nie rozumiał (ich bogów), Boga, który prosi o złoto i srebro i którego chwalą obrzydliwi ludzie, a ich słudzy głoszą z tego powodu: „atmosfera jego dekadenckiej planety potrzebuje cząstek złota lub coś takiego jak złoto lub które zawiera złoto jest w ich żyłach! ”, podczas gdy ci ohydni posłańcy ciemności mówią, że Jehowa jest złym Bogiem, który żąda ofiar dzieci, podczas gdy w rzeczywistości bogiem ofiar ludzkich są„ Anunnakki ”, których chwalą, a ofiarami są ich dzieci, zwierzęta, 666, dzieci „Anunnaki”.
(Psalm 118: 18 – Stwórca ukarał mnie, aby mnie zganić, z dwóch powodów: po pierwsze: uświadomić sobie, że nie głosiłem prawdy, ponieważ gdyby tak było, nie upadłbym, gdyby zakładano, że trudności zdarzyło się już w poprzednim życiu… ale z tego, co napisano w Danielu 12 i z czasów udręki, musiało się tak stać…, dwa: aby móc zidentyfikować moich wrogów, ponieważ nie wszyscy, którzy wyglądali na sprzymierzeńców, byli naprawdę sojusznicy!):

Psalm 118: 12 Otoczyli mnie jak pszczoły; zostali podpaleni jak ciernie;
Ale w imię Jehowy ich zniszczę.

13 Popchnąłeś mnie gwałtownie, by upaść,
Ale Jehowa mi pomógł.

14 Moja siła i moja pieśń to JAH,
I był dla zbawienia.

15 Głos radości i zbawienia jest w namiotach sprawiedliwych;
Prawa ręka Jehowy czyni wyczyny.

16 Prawa ręka Jehowy jest wzniosła;
Prawa ręka Jehowy dodaje odwagi.

17 Nie umrę, ale będę żyć,
I opowiem o dziełach JAH.

18 Zostałem surowo ukarany JAH,
Ale nie wydał mnie na śmierć.

19 Otwórzcie mi drzwi sprawiedliwości;
Wejdę przez nich, będę chwalić JAH.

20 To jest brama Pana;
Przez to wejdą prawi.

21 Będę cię chwalił, bo mnie słyszałeś,
I zostawiłeś mnie dla zbawienia.

22 Kamień odrzucony przez budowniczych
Stał się głową kąta.

ale psy wierzą, że tak się stało, ponieważ one, psy, są lepsze od świętych, a psy próżno chlubią się niesprawiedliwymi czynami, nie zdają sobie sprawy, że były tylko jednorazowymi narzędziami, które kiedyś były doskonałymi dziełami świętych jest zakończone, dumne narzędzia wyrzucane są do kosza, biedne psy!

(Bóg doskonale prowadzi swoich świętych przez ich miłosierdzie do sprawiedliwych (2 Tymoteusza 2:10). Dlatego znoszę wszystko dla wybranych, aby oni również otrzymali zbawienie, które jest w JEHOWIE i wraz z nią wieczną chwałą.)

Izajasza 45:20 Zbierzcie się i przyjdźcie; zbierz wszystkich ocalałych spośród narodów. Ci, którzy wznoszą drewno swego bożka, nie mają wiedzy,

Izajasza 45:20 Zbierzcie się i przyjdźcie; razem wszystkich ocalałych spośród narodów. Ci, którzy wznoszą drewno swego bożka, i ci, którzy modlą się do niezbawionego boga, nie mają wiedzy.
21 Głoście i przybliżajcie ich, a wszyscy przystępujcie do konsultacji; Kto to słyszał od samego początku i co powiedział od tamtego czasu, ale ja jestem Jehową? I nie ma Boga prócz mnie; Sprawiedliwy Bóg i Zbawiciel; Żadnych innych poza mną.

Daniel 11:34 A ich upadkiem będą mieli niewielką pomoc; i wielu przyłączy się do nich z pochlebstwem [hipokryzją].
Już miałem się wystartować, ale kiedy to zrobiłem, zobaczyłem zbliżającą się do mnie młodą kobietę z małym dzieckiem w wieku od 3 do 5 lat i pomyślałem:

„Jeśli rzucę się w pustkę, zranię to niewinne dziecko, które nie ma winy w problemach, przez które przechodzę, że dziecko i jego matka najpierw odchodzą i odchodzą, a kiedy ich nie ma, spróbuję ponownie”

Przerwałem więc tę próbę, chciałem spróbować jeszcze raz, ale tuż pod mostem i pojazd przejeżdżał powoli, i pomyślałem: „Jeśli się teraz rzucę, moje ciało spadnie na samochód i zranię kierowcę, który jest niewinny wszystkiego, co mi się przydarza ”, i dlatego nie zabiłem się i żyłem, aby to powiedzieć.

Miłość mnie uratowała, miłość niewinnych uratowała mnie!
I to samo uratuje wybranych,
miłość do winnych potępi niegodziwych,
ale miłość do niewinnych ludzi zbawi sprawiedliwych!

Mateusza 24:10 Wielu potknie się wtedy, a nawzajem się uwolnią i będą się nienawidzić. 11 I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu; 12 a rozmnażając zło, wielu ochłodzi się. 13 Ale kto wytrwa do końca, będzie zbawiony.

//

Papież Franciszek i słowo Boże w Liście do Rzymian 9:21 A może garncarz nie ma władzy nad błotem, aby uczynić z tego samego ciasta kieliszek na cześć, a drugi na hańbę?

Wyjścia 20: 4 Nie uczynisz się obrazem, ani żadnym podobieństwem do tego, co jest na niebie, ani na ziemi, ani w wodach pod ziemią. 5 Nie będziecie im kłaniać się, ani ich czcić.
https://bestiadn.com/2019/09/27/revelation-1810-standing-afar-off-for-the-fear-of-her-torment-saying-alas-alas-that-great-city-babylon- że-potężne miasto-na-godzinę-jest-twój-sąd-przyjdź /

//

Psalm 58:10 Sprawiedliwi będą się radować, gdy zobaczy zemstę;
Jego stopy obmyją się krwią niegodziwych. 11 Wtedy człowiek powie: Z pewnością sprawiedliwy będzie nagrodę;
Z pewnością jest Bóg, który osądza na ziemi.
Objawienie 16: 5 I usłyszałem anioła wód,

[fontanna]

To powiedziawszy: jesteście sprawiedliwi, Panie, kim jesteście i kim byliście, Święty, ponieważ osądziliście te rzeczy.
6 Ponieważ przelali krew świętych i proroków, daliście im także krew do picia; Zasługują na to.
7 Słyszałem też innego, który z ołtarza powiedział: „Panie Boże Wszechmogący!
6 Albowiem oni przelali krew świętych i proroków, a wy im daliście pić krew; oni zasługują na to.
Izajasza 49:26 I sprawię, że będą jeść własne ciało i będą upijani ich krwią jak słodkim winem; i wszystkie ciała poznają, że Ja jestem Pan, wasz Zbawiciel, i wasz Odkupiciel, Mocarz Jakuba.
Sprawiedliwość dla świętych Najwyższego! (Daniela 7:17) Te cztery wielkie bestie to czterej królowie, którzy powstaną na ziemi. 18 Wtedy święci Najwyższego otrzymają królestwo i będą posiadać królestwo aż do wieku, na wieki wieków.
19 Później pragnąłem poznać prawdę o czwartej bestii, która była tak różna od wszystkich innych, bardzo przerażająca, że ​​miała żelazne zęby i brązowe gwoździe, że pożerała i kruszyła się, a resztki deptały jej stopami; 20 także około dziesięciu rogów w jego głowie, a także drugiego, który wyszedł, przed którym upadły trzy rogi; a ten sam róg miał oczy i usta, które mówiły wielkie rzeczy i wydawały się większe niż jego towarzysze. 21 I widziałem, że ten róg prowadził wojnę przeciwko świętym i pokonał ich, 22 aż do nadejścia Przedwiecznego, a święci Najwyższego zostali osądzeni; i przyszedł czas, a święci przyjęli królestwo.
[Papież Franciszek, buntując się przeciwko Jehowie, uznaje karę śmierci za niedopuszczalną we wszystkich przypadkach. ]
[To twoje słowo przeciwko mojemu i tylko jedno zwycięży]
Witam, jestem José Galindo, jestem tutaj w Limie, Peru, mieście, w którym mieszkam, gdzie się urodziłem, jestem dokładnie przy wejściu do katedry w Limie, kościoła bałwochwalców, znajduje się pałac rządowy, i jest Plaza de armas, kilka chwil temu, kilka minut temu, minąłem procesję posągu Matki Boskiej, Dziewicy Maryi, przeszedłem obok nich, byli księża katoliccy i śpiewali ludzie do ich posągu, a czy myślisz, że mnie to obchodzi? Naprawdę nie dbam o przekonania innych, z wyjątkiem przekonań moich bliźnich, szukam tego, że [sprawiedliwi], jak wyjaśniam, tacy pokorni, jak [ja], byli również Nadal jestem, ponieważ gdybym był wspaniały, zażądałbym adoracji za mnie, ale żądam adoracji dla Stwórcy, szukam takich pokornych ludzi jak ja, którzy głęboko w swoim sercu chcą podobać się Bogu, chcę, aby ci ludzie znali prawda, mam na myśli to, że nie pracuję dla wszystkich, w Daniela 12: 1 jest jasne, że kiedy Michał powstaje i wszystko wskazuje na to, że on jest mną, powstaje na korzyść dzieci ludu Daniela i którzy są dzieci ludu Daniela? sprawiedliwi,

Daniel 12 mówi: „a wtedy wasz lud zostanie uwolniony, ci, którzy są zapisani w książce”, nie czytamy: „wszyscy ludzie zostaną uwolnieni”, co to oznacza? Że są ludzie, którzy nigdy nie zaakceptują tego, że robią bałwochwalstwo, że nawet nie będą chcieli słuchać argumentów, które pokazują im, że ich zachowanie jest bałwochwalstwem, nie będą chcieli słuchać, są zadowoleni z tego, co się dzieje wokół nich akceptują rzeczy takimi, jakimi są i nie szukają żadnych zmian, a taka jest sytuacja większości ludzi, dlatego pozwalam im być takimi, jakimi są, tak naprawdę nie dbam o przekonania innych, czym jestem szukanie jest dla mnie sprawiedliwością, ponieważ zostałem porwany, ponieważ przestałem praktykować te bałwochwalcze akty, gdy tylko dowiedziałem się, czytając i analizując kilka tekstów biblijnych, że to, co robiłem jako katolik, było bałwochwalstwem będąc katolikiem, i zacząłem głosić słowo w Biblii, nie czytając wszystkiego, wierzyłem, że Biblia jest całym słowem Bożym, ponieważ niewiele czytałem, ale to, co przeczytałem, wystarczyło, aby zdajcie sobie sprawę z tego, co robiłem jako kot człowiek holistyczny miał wykonywać bałwochwalcze praktyki, to był czas, w którym porwała mnie moja rodzina i ludzie z nimi związani, nie szanowali mojej wolności, a wtedy to, czego szukam, to sprawiedliwość, już wyjaśniam to na moim blogu [bestiadn. com – 777.health.blog], szukam zastosowania prawa talionu, nikt nie ma prawa pozbawiać mnie wolności, abym przestał być katolikiem i głosił, mając Biblię w ręku (pod wtedy wierzyłem w Biblię: Psalm 118: 18, Objawienie 13: 7, Micheasz 7: 9-10), że katolicyzm jest bałwochwalstwem niezależnie, to znaczy, że w zasadzie użyli oszczerstw przeciwko mnie, wymyślili choroby psychiczne, które Nigdy nie miałem i nigdy nie miałem, a wszystko za [poświęcenie się] w moim wolnym czasie, aby pomóc tym, którzy nie chcieliby być oszukiwani, ponieważ w tym czasie
[Nie] nie miałem pracy (szukałem pracy według moich studiów, ale nie mogłem znaleźć …), ale chociaż jej nie znalazłem, spędziłem wolny czas na tym, co mówię, ale to nie proszę moją rodzinę i dlatego wymyślili całe to alibi, które cierpiałem na schizofrenię, że cierpiałem na halucynacje i całą serię oszczerstw, które zraniły moją młodość, mam na myśli moje lata dwudzieste, cóż, tak naprawdę to, czego naprawdę chcę, to nie zmieniać ludzie, ludzie zawsze będą tacy sami w swej istocie, nie mogę zmienić natury ludzi, ludzie zawsze będą tacy, jacy są, naturalny idolater (urodzony idolater), zawsze będzie naturalnym idolater, ale prawi zawsze będą prawi ludzie i wierzę, że prawi ludzie chcą poznać prawdę, a dla nich wykonuję pracę na moim blogu, wielu muzułmanów nadal będzie muzułmanami, wielu katolików nadal będzie katolikami, a wielu „Świadków Jehowy” będzie nadal pozostają „Świadkami Jehowy”, „fałszywymi Świadkami Jehowy sses
raczej dlatego, że prawdziwy Świadek Jehowy wierzy we wszystkie proroctwa, ale nie wierzą, fałszywy Świadek Jehowy nadal będzie fałszywym Świadkiem Jehowy, a sprawiedliwi nadal będą prawi, tak jak ja, uważam się za sprawiedliwego, niektórzy mówią : „Nikt nie jest sprawiedliwy”, jak to możliwe, że nikt nie jest sprawiedliwy? Spójrzcie dobrze na proroctwa, [mówią o sprawiedliwych]: „Psalm 118: 20”: „To są drzwi Jehowy, sprawiedliwi przejdą to ”, tylko sprawiedliwi mogą to zaakceptować, niesprawiedliwe jest twierdzenie, że wszyscy jesteśmy niesprawiedliwi !, to oszczerstwo, ponieważ ktoś [sam uważa się za niesprawiedliwego], który nie daje mu żadnego prawa zakładać, że wszyscy są mu równi wyobraź sobie pedofila, który mówi:
„Wszyscy jesteśmy pedofilami”, to nieprawda, może on być pedofilem, nie wszyscy jesteśmy tacy sami, nie można umieścić wszystkich w tym samym worku na śmieci, są grzesznicy, są źli grzesznicy, którzy z natury zawsze będą złymi grzesznikami, ale to nie znaczy, że wszyscy jesteśmy złymi grzesznikami, Bóg uważa bałwochwalstwo za grzech, ale są dwa rodzaje bałwochwalców, moim zdaniem, naturalny bałwochwalca, jak ludzie, którzy właśnie przeszli (w procesji), fanatyczni, kto nawet nie z powodu wiadomości, które mówią o skandalach związanych z wykorzystywaniem seksualnym dzieci, są trzymane z dala od doktryn tych grup ludzi i poszlak dla niewiedzy, tak jak byłem, gdy byłem młody, ponieważ za mniej rzeczy odeszłam od Katolicyzm, jak wyjaśniam na moim blogu,

jak wyjaśniam na swoim blogu, kiedy miałem 20 lat lub 21 lat, zacząłem grać w piłkę nożną i zobaczyłem w gazecie, że fan „U” zabił fana „Alliance” lub odwrotnie, i powiedziałem sobie: „(To nie ma sensu), usłyszę słowo Boże w kościele (Bóg coś o tym powie)”, poszedłem do kościoła i księdza, bożka-bożka, który opowiadał fragment, w którym Jezus przemawiał do Piotra, i opowiadał w ten sposób: „Piotrze, mówisz, że mnie nie zaprzesz, ale wydajesz się być fanem„ U ”, zaprzeczysz mi trzy razy”, to ja rozczarowałem się myśleniem w ten sposób: „ci ludzie powinni być bliżej Boga, a ja właśnie zobaczyłem wiadomość o morderstwie za bałwochwalstwo, próżność taką jak piłka nożna (obstawianie piłki nożnej, wypożyczanie piłki nożnej), te głupoty i ten facet mówi praktycznie tak samo, ta sama mowa, mam na myśli, że ten facet praktycznie przeprasza głupoty „Jestem za” U ”lub„ Jestem za ”Allian ce „”, powiedziałem sobie: co to jest? ”, Od tego momentu po raz pierwszy odszedłem z Kościoła katolickiego, jako katolik byłem rozczarowany i że chociaż nigdy nie słyszałem o przypadkach pedofilii, teraz, gdybym miał dostęp do informacji, które są dostępne teraz ze względu na do Internetu, informacje o tylu pedofilskich katolickich księżach, bez przeczytania Biblii przestałbym być katolikiem, gdyby dla czegoś mniej istotnego (najwyraźniej), niektórych próżnych słów księdza przed jego publicznością, wychwalając bałwochwalstwo w piłce nożnej, byłem już się odchodzę, wyobraźcie sobie, że za moich czasów Internet zostałby rozwinięty w obecnej postaci, przestałbym być katolikiem na podstawie tych wiadomości, skandali, przestałbym być katolikiem, odkąd miałem 17 lub 14 lat lub nauczył się czytać i rozumować, teraz spójrz na tych wszystkich ludzi, którzy są również świadomi tych wiadomości, a jednak nie otwierają oczu, aby uświadomić sobie, że chwalą pedofili i posągi, które nie mają uczuć, nie mogę ich zobaczyć, mogę nie robić bliźniaka i widząc światło, ślepiec pozostanie ślepy, nawet jeśli będzie chodził w świetle południa, co mogę zrobić, to sprawić, aby ten, kto nie jest ślepy, zobaczył światło, ponieważ kto jest w stanie zobaczyć błyskawicę w ciemnym tunelu, jest w stanie aby zobaczyć dzień poza tunelem, moja strona jest jak lampa, ten, który ma wzrok, zrozumie go, ten, kto rozumie podstawy, może zrozumieć zaawansowanego, ale ten, kto omawia podstawy, ten, który omawia ABC, będzie nie akceptuj DEF, ten, kto nie jest w stanie zaakceptować, że 1 1 to 2, nigdy nie zrozumie najbardziej zaawansowanych formuł matematycznych, więc nie zawracam sobie głowy wyjaśnianiem im niczego, nie obchodzi mnie to, tak jak w przypadku osoba, która jest homoseksualna, nie mogę powstrzymać go przed byciem takim, jakim jest, homoseksualista zawsze będzie homoseksualny (Objawienie 22: 11, Daniel 12:10) i to jest ich sprawa, nie mogę zmienić ich sposobu bycia , Nie mogę też uczynić złej osoby dobrą, nie obchodzi mnie, czy homoseksualiści wyjdą za mąż za każdego eee, dopóki nie zadzierają ze mną, że wśród nich robią, co chcą, interesuje mnie to, że ludzie tacy jak ja są szanowani, a ja jestem szczery jak Chrystus i nie mogą przyciągnąć Chrystusa tak, jakby Chrystus był zniewieściały, ponieważ nie był zniewieściały, a oni nie mają prawa pozbawiać mnie wolności, aby przesłuchiwać mnie białymi fartuchami psychologów, pragnących powiedzieć, że jestem do nich podobny (Jehowa uratował mnie od tego, co mieliby moi wrogowie chcieli, nie gwałcili mnie seksualnie, Jehowa ochronił Lota przed tym, Jehowa też mnie chronił, a Jehowa chroni przed tym także wszystkich swoich synów (Izajasza 1: 9), mężczyzn, którzy mnie molestowali seksualnie, i kobiety, które były w nich współwinne , nie osiągnęli swoich celów, ale ponieśli okropne, bardzo bolesne śmierci, ponieważ Jehowa zawsze opiekuje się swoimi dziećmi), nie mogą mnie porwać trzy razy, nie mogą pozbawić mnie wolności poszukiwania i wyboru dziewicy i czysta kobieta, aby ją poślubić, przeszkadzali mi rany, porwali mnie trzy razy, a to niesprawiedliwe! Wtrącili mnie do niewoli i utrudniali mi w młodości poszukiwanie kobiety, której szukałem dziewicy, byłem młody i miałem prawo i nadal mam prawo poślubić dziewicę, a ja, kiedy czytam Przysłów 19:14, gdzie jest napisane, że ten, kto znajduje żonę, znajduje łaskę Jehowy, wtedy postanowiłem poświęcić się chrześcijaństwu, ponieważ chciałem i wciąż chcę tego błogosławieństwa, złota i srebra, których nie szukam, szukam żony komu mogę być wierny !, ponieważ jestem zazdrosny, chciałbym poślubić dziewicę, tak jak nakazuje Bóg, jak mi się podoba, dlaczego nie? Dlaczego muszę poślubić kobietę, która była już z innym mężczyzną, skoro mam okazję to zrobić z kobietą, która jest dziewicą i nigdy nie całowała nikogo w usta?

dzieje się tak, że te kościoły poślubiają rozdzielone kobiety, wdowy i prostytutki, istnieje konflikt interesów, ale nie obchodzi mnie to, nawet się nie żenią, udzielają każdemu błogosławieństwa, ofiarowując najwyższe ofiary w ich kościołach, w ich małżeństwach, ale nie interesują mnie ich błogosławieństwa ani ich aprobata, jak dla mnie, fałszywe religie są niepotrzebne w moich poszukiwaniach miłości dziewicy i wiernej kobiety, to, czego chcę, to sprawiedliwość, ja nie zamierzajcie zmieniać natury ludu, ponieważ jest to niemożliwe, ponieważ Daniel 12:10 mówi doskonale: „niegodziwcy pozostaną takimi, jakimi są i nie zrozumieją, ale sprawiedliwi zrozumieją, a zatem uwierzą i dlatego zostaną zbawieni od gniewu Jehowy, będą żyć wiarą (Habakuk 2: 4), widzicie, że istnieje radykalna dyskryminacja, w Izajasza 57 ostatecznie dochodzi do dyskryminacji, brzmi ona mniej więcej tak: „Będę produkować owoc warg: pokój dla tego, który jest blisko i dla tego, który jest daleko ”,„ niegodziwcy nie mogą być spokojni, są jak brudne morze wyrzucające śmieci na wybrzeża ”,„ nie ma pokoju dla złych ”, widzicie to, pokój dla niektórych (owce po prawej) i zawstydzenie dla innych (kąkol po lewej), pokój dla ludzi dobrej woli (pokój dla prawych) i„ obrót dla spragnionych krwi mężczyzn ”Krwiożerczy ludzie to oszczercy, którzy doskonale wiedzą, że oskarżeni są fałszywie oskarżani, wiedzą, że są niewinni tego, o co są oskarżani, to ci, którzy szukają ofiary niewinnych, są wrogami Chrystusa , ci, którzy kochali swój ból na krzyżu, ci, którzy kochali rany Chrystusa, ci, którzy jako wampiry byli winni, pili jego krew i krew świętych zabitych w świątyniach pełnych bożków („Miasto z Babilonu” w Rzym), podobnie jak słudzy Babilonu pijana kobieta pijąca krew świętych i proroków, papież Franciszek chce życia dla Barrabasa, co oznacza śmierć niewinnych, papież Franciszek nie chce sprawiedliwości dla Jezusa Chrystusa, ponieważ został zamordowany na krzyżu, a prawo jego ojca nakazuje, aby ten, który przelał krew niewinnego człowieka, jego krew zostanie przelana, a niewinny człowiek zostanie zabity: Jezus. (Yoshua!)

Wyjścia 20:13 Nie zabijesz.

Komplement:

Wyjścia 21:12 Ktokolwiek krzywdzi każdego, powodując w ten sposób jego śmierć, umrze.
13 Kto zaś nie chciał go skrzywdzić, lecz Bóg go włożył w jego ręce, wskażę miejsce, do którego musi uciec.
14 Ale jeśli kto jest z siebie dumny przeciwko swemu bliźniemu i zabije go furią, usuniesz go z mojego ołtarza, aby umrzeć.

Papież Franciszek nie chce dla mnie sprawiedliwości, ponieważ trzykrotnie niesprawiedliwie zostałem uwięziony, a oni próbowali to zrobić w grudniu 2018 r., A prawo mojego Ojca nakazuje, aby ktokolwiek porwał kogoś, musi zostać zabity. ”
Wyjścia 21:15 Nie będziesz kraść.

16 Nie będziesz fałszywie świadczył przeciw bliźniemu swojemu.

17 Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego, nie będziesz pożądał żony bliźniego twego, ani jego sługi, ani jego pokojówki, ani jego wołu, ani jego osła, ani niczego z bliźniego.

Komplement:

Wyjścia 21:16 Ktokolwiek porwie osobę, bez względu na to, czy ją sprzedaje, czy też znajduje się w jej posiadaniu, z pewnością umrze).
Chcę sprawiedliwości dla Chrystusa, pragnę życia dla Chrystusa, życia dla sprawiedliwych i śmierci dla niegodziwych, fałszywych proroków, krwiożerczych oszczerców, dzieci składających ofiary, dzieci składających ofiary wiedźm i ich wspólników.

Ale czy można się spodziewać czegoś wprost z ust złowrogiej postaci, takiej jak papież Franciszek, którego zamek czarowników zbuntował się przeciwko najbardziej elementarnym nakazom Boga?

Wyjścia 20: 1 I Bóg wypowiedział wszystkie te słowa, mówiąc: 2 Jam jest Pan, Bóg wasz, który was wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 3 Nie będziesz miał innych bogów przede mną. 4 Nie uczynicie się obrazem, ani podobieństwem do tego, co jest na niebie, ani na ziemi, ani w wodach pod ziemią. 5 Nie będziecie im kłaniać się, ani ich czcić; bo jestem Jehową, waszym Bogiem, silnym, zazdrosnym, że nawiedzam zło ojców wobec dzieci, aż do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, 6 i lituję się nad tysiącami, tym, którzy mnie kochają i zachowują moje przykazania.

Komplement:

Powtórzonego Prawa 13: 1 Gdy prorok lub marzyciel snów powstanie pośród was i ogłosi znak lub cuda, 2 i jeśli znak lub cud, który wam oznajmił, się wypełni, mówiąc: Pozwól nam chodź za innymi bogami, których nie spotkałeś, i służmy im; 3 nie będziesz słuchał słów takiego proroka, ani takiego marzyciela snów; ponieważ Jehowa, twój Bóg, doświadcza cię, aby wiedzieć, czy kochasz Jehowę, swojego Boga, całym swoim sercem i całą swoją duszą. 4 Po Jehowie, waszym Bogu, będziecie chodzić; będziecie się go bać, przestrzegać jego przykazań i słuchać jego głosu, będzie mu służyć, a on pójdzie za nim. 5 Taki prorok lub marzyciel ma zostać zabity, ponieważ doradził bunt przeciwko Jehowie, waszemu Bogu, który wyprowadził was z ziemi egipskiej i uratował was z domu niewoli, i próbował oddzielić was od drogi, którą Jehowa wasz Bóg przykazał wam do ucieczki; i tak usuniecie zło pośród was. 6 Jeżeli twój brat, syn twojej matki lub twój syn, twoja córka, twoja żona lub twój bliski przyjaciel, podżegają cię w tajemnicy, mówiąc: Chodźmy i służmy innym bogom, o których ani ty, ani twoi ojcowie nie wiedzieli 7 bogowie miast, które są w twoim otoczeniu, blisko ciebie lub daleko od ciebie, od jednego krańca ziemi do drugiego krańca; 8 nie zgodzicie się na niego, a on go nie wysłucha; ani oko twoje nie lituje się nad nim, ani nie będziesz się nad nim litował, nie będziesz go przykrywał 9, ale go zabijesz; twoja ręka podniesie się nad nim, aby go zabić, a następnie ręka całego ludu. 10 Ukamienujesz go, aż umrze, bo próbował oddzielić cię od Pana, Boga twego, który wyprowadził cię z ziemi egipskiej, z domu niewoli; 11 tak, aby cały Izrael usłyszał i bał się, i nie uczyniłby tego pośród was w ten sposób. 12 Gdybyście usłyszeli, że powiedziane jest o jednym z waszych miast, że Jehowa, wasz Bóg, daje wam mieszkać w nich13, 13 że bezbożni ludzie, którzy podburzyli mieszkańców ich miasta, wyszli z was, mówiąc: Pójdźmy i służmy bogowie innych ludzi, których nie znaliście; 14 będziesz pytał, a będziesz szukał i prosił pilnie; a jeśli wydaje się to prawdą, pewne jest to, że taka obrzydliwość została dokonana pośród was15, nieodwracalnie zranicie mieszkańców tego miasta ostrzem miecza, niszcząc je wszystkim, co w nim jest, a także zabij ich bydło ostrzem miecza. 16 I zgromadzicie wszystkie ich łupy na środku placu, i strawicie ogniem miasto i wszystkie jego łupy, wszystko to jako ofiarę całopalną dla Jehowy, waszego Boga, i na wieki stanie się wiele ruin; Nigdy więcej go nie zbuduje. 17 I nic z klątw nie przylgnie do twojej ręki, aby Jehowa odwrócił się od zaciekłości swego gniewu i zlitował się nad tobą, litował się nad tobą i rozmnażał się, jak przysiągł twoim ojcom, 18 kiedy jesteście posłuszni głosowi Jehowy, waszego Boga, zachowując wszystkie Jego przykazania, które wam dzisiaj nakazuję, aby czynić to, co słuszne w oczach Jehowy, waszego Boga.
Powtórzonego Prawa 13: 6 Jeśli twój brat, syn twojej matki lub twój syn, twoja córka, twoja żona lub twój bliski przyjaciel podżegają cię, mówiąc w tajemnicy: Chodźmy i służmy innym bogom, o których ani ty, ani twoi ojcowie nie wiedzieli 7 bogowie narodów, którzy są w waszym otoczeniu, blisko was lub daleko od was, od jednego krańca ziemi do drugiego końca; 8 nie zgodzicie się na niego, a on go nie wysłucha; ani oko twoje nie lituje się nad nim, ani nie będziesz się nad nim litował, nie będziesz go przykrywał 9, ale go zabijesz; twoja ręka podniesie się nad nim, aby go zabić, a następnie ręka całego ludu. 10 Ukamienujesz go, aż umrze, bo próbował oddzielić cię od Pana, Boga twego, który wyprowadził cię z ziemi egipskiej, z domu niewoli; 11 aby cały Izrael usłyszał i bał się, i nie uczyniłby tego pośród was w ten sposób. 12 Jeśli usłyszycie, że mówi się o jednym z waszych miast, że Jehowa, wasz Bóg, daje wam żyć w nich, 13 bezbożni ludzie, którzy podżegali do mieszkańców ich miasta, wyszli z was i mówili: Pójdźmy i służcie bogom cudzym, których nie znaliście; 14 będziesz pytał, a będziesz szukał i prosił pilnie; a jeśli wydaje się to prawdą, pewne jest to, że taka obrzydliwość została dokonana pośród was15, nieodwracalnie zranicie mieszkańców tego miasta ostrzem miecza, niszcząc je wszystkim, co w nim jest, a także zabij ich bydło ostrzem miecza.

16 I zgromadzicie wszystkie ich łupy na środku placu, i strawicie ogniem miasto i wszystkie jego łupy, wszystko to jako ofiarę całopalną dla Jehowy, waszego Boga, i na wieki stanie się wiele ruin; Nigdy więcej go nie zbuduje. 17 I nic z klątw nie przylgnie do twojej ręki, aby Jehowa odwrócił się od zaciekłości swego gniewu i zlitował się nad tobą, litował się nad tobą i rozmnażał się, jak przysiągł twoim ojcom, 18 kiedy jesteście posłuszni głosowi Jehowy, waszego Boga, zachowując wszystkie Jego przykazania, które wam dzisiaj nakazuję, aby czynić to, co słuszne w oczach Jehowy, waszego Boga.

Oczywiście, Francisco, nienawidzisz Jehowy, Jehowa też cię nienawidzi i dał ci specjalne miejsce dla ciebie, nie narzekaj, w ludzkim ciele nie wszystkie komórki działają jak jasne neurony, jesteś jak komórka hemoroidalna na krawędziach od odbyt grubasa, który jest gruby, że postępuje zgodnie z twoją radą w babilońskiej Biblii, że je wieprzowinę, tak jak twoja fałszywa ewangelia nie zabrania, mięsa, którego Jehowa zabronił jeść w swoim prawie.

Papież Franciszek i słowo Boże w Liście do Rzymian 9:21 A może garncarz nie ma władzy nad błotem, aby uczynić z tego samego ciasta kieliszek na cześć, a drugi na hańbę?

Przysłów 16: 4 Jehowa uczynił wszystko dla siebie: nawet niegodziwcy na dzień zła. Izajasza 66:24 „I wyjdą, aby patrzeć na ciała tych, którzy zbuntowali się przeciwko mnie; robaki, które je zjadają, nie umrą, ogień, który je pali, nie zgaśnie, i będą nienawidzić całej ludzkości ”.

dlaczego będą w piekle? ponieważ są jak ludzie, którzy krzyczeli: „Długie życie dla Barrabasa i śmierć dla Chrystusa!”

Krzyczeli podczas buntu przeciwko przykazaniom Jehowy, jak wyjaśniono powyżej! Tak jak papież Franciszek!

Jezus padł ofiarą morderstwa, ich wrogowie użyli oszczerstw, ja byłem ofiarą porwania, moi wrogowie użyli oszczerstw, sprawiedliwość dla Jezusa jest także dla mnie sprawiedliwością, kochać sprawiedliwość to kochać prawo Boże, prawo talionu, nienawidzić Boga znaczy nienawidzić sprawiedliwości, nienawidzić Boga to fałszować ewangelię ich sług, nienawidzić Boga to oczerniać męski wygląd jego świętych aniołów i dlatego szatan i jego słudzy pójdą do piekła. (Objawienie 12: 7-12)!

+++

THE MARCH OF THE BEAST

=

+

THE MARCH OF THE BEAST

+

thecrossandthelaw
thechrististhesonofJehovah
=

[Babilonia ya ha sido juzgada, ha sido hallada culpable y en justicia ha sido condenada al infierno]

nueva tierra y cielos
==
micah 7 8_10 en
indignation
DIBUJANOSBIEN
JESUSODIAASUSENEMIGOS
laverdad
==
===
[3] La profecía en lenguaje figurado de la reversión del pecado original de Adán y Eva
https://textos-y-relaciones.blogspot.com/2019/08/evangelio-de-felipe-71-mientras-eva.html
[4-2] El ABC del Verdadero Cristianismo ha sido re-descubierto y yo lo anuncio (Salmos 118:17-23) : https://bestiadn.com/2019/08/30/he-redescubierto-el-verdadero-cristianismo-y-lo-anuncio/
[5] El orgullo y despecho de una mujer causó su acto calumnioso contra mi, ¿que culpa tengo yo de haberle gustado a ella y ser fiel y celoso?.
https://cristo-cabello-corto.blogspot.com/2019/05/esto-me-pasa-porque-soy-fiel.html
[6]
Satanás es una criatura con vida, porque Satanás vive en cualquier calumniador, y tiene miedo y sus miedos se cumplen.
https://cristo-cabello-corto.blogspot.com/2019/05/el-vidente-vera-la-luz-pero-el-ciego-no.html
[7]
No todos los caminos conducen a Roma, solo las falsas religiones lo hacen
https://cristo-cabello-corto.blogspot.com/2019/05/ellos-dijeron-todos-los-caminos.html
[9] Hijo de Satanás (calumniador), Satanás no te podrá defender, porque Satanás no tiene argumentos de defensa coherentes,
además Satanás es tan culpable como tu, y porque Satanás es una bestia como abogado defensor.
https://el-enemigo-del-anticristo.blogspot.com/2019/05/el-anti-anticristo.html
[10] La profecía lo confirma: El ejército ganador se reparte el botín arrebatado al perdedor.
https://cristo-uso-corto.blogspot.com/2019/08/miguel-olvidate-de-eliza-satanas-tu.html
LA PARABOLA DEL BUEN FORNICADOR
La parábola no contada del buen fornicador y el falso cristiano que lo calumnia!
el final del clasico en peru alianza universitario cristal boys
Miguel: “Satanás, tu no solo lo pareces, sino que eres del otro equipo, te gusta ademas el color crema y escarlata, al igual que ese sacerdote de tu iglesia …“

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s