Це сталося так, що в очікуванні пророцтва виконуються, такі, як в псалмі 118

[English]

Одкровення 18:4 і я почув інший голос з небес, говорячи: вийти з неї, мій народ, щоб ви не берете участь у її гріхах, і що ви не отримаєте її виразок.
Послання до ангела Італії,
Я знаю, що ви живете, де сатана має свій трон, ви живете в Італії!
Я також живу там, де сатана має трон, я живу в Перу,
Ви можете дізнатися з мого досвіду, так що ви можете перемогти зло наклепники.
Перша заповідь Бога:

Вихід 20:1 і Бог говорив всі ці слова, кажучи: 2 я Єгова Бог твій, який приніс вам з землі Єгипту, з дому підневільний. 3 у вас не буде інших богів переді мною. 4 ви не будете робити собі образ, ні будь-яке схожість того, що вище в небі, ні нижче на землі, ні в водах під землею. 5 ви не будете схилятися до них, ні поважати їх; тому що я Єгова Бог твій, сильний, ревнивий, що я відвідую зло батьків на дітей до третього і четвертого покоління тих, хто ненавидить мене, 6 і я милість до тисяч, для тих, хто любить мене і дотримуватися моїх заповідей.

Перша заповідь сатани: “прославлення грецького Бога Зевса”.
“Ви не будете мати інші ідоли за межами офіційних ідолів релігій, що я заснував через мої релігійні лідери, ви не будете поклонятися статуї або зображення за межами нашої, тому що якщо ви робите, ви вчите ідолопоклонство і це Язичництво, але якщо ви поклоняємося наші ідоли не вчинити ідолопоклонство, так само, як і називається язичництвом. Ви будете називати “єретиком”, ви будете називати “невірними” тих, хто не дотримуються наших правил! ”

Мій досвід з цього приводу:

Я займався ідолопоклонством, я відчував себе ніяково кожен раз, коли я повинен був стати на коліна, коли священик сказав присутнім на масове підняття приймаючої в Кубку: “це тіло Христове”, я подумав: “здається, що ми упокорилися себе не перед Богом , але перед цією людиною, Бог ви знаєте, що я дійсно роблю це для вас, а не для поклоніння цьому чоловікові, Богу, я не розумію, чому ви замовили це! ”

Я ніколи раніше не читав першу заповідь, зазначену вище в вихід 20, коли я прочитав це, я відчував себе обуренням, як і більше обурений, ніж цар Йосія, коли він знайшов у книзі закону перша заповідь Бога:

2 царів 22:11 і коли цар почув слова книги закону, він розірвав одяг. 12 тоді цар віддав наказ священика Хількії, Агіам, сину Шапхан, Аборду, сину Місая, до Писар Шаханського та Аааа царя, кажучи: 13 Ідіть і просіть Єгови для мене, і для народу, і для всіх Іуди , про слова цієї книги, яка була знайдена; бо гнів Єгови, який був запалено проти нас, великий, тому що наші батьки не слухають слова цієї книги, робити відповідно до всього, що було написано нам.

Цар Йосія був праведний цар, коли праведні читали головну заповідь Бога, праведно підкоряються, не поставивши БУЦ, але злочестиві не можуть це робити і робить тисячі виправдань сказати, що те, що він робить, це не ідолопоклонство, злочестивий, лицемір називати целестіальним ” коричневий “і коричневий” Небесний “.

Коли я показав цю першу заповідь членам моєї сім’ї між 1997 і 1998, кажучи: “вони обдурять нас, вони обманювати людей”.

На відміну від мене, вони не були обуренням, навпаки, багато хто з моїх братів були підтверджені католики і один з них подзвонив мені: “бунтар”, це моє зобов’язання поклонятися звіра та його образу? Ці релігійні не мали права обдурити мене і членів моєї сім’ї не мав права підняти наклеп проти мене, щоб зробити мене викрасти в психіатричних центрах, де я був замучив з продуктами для психічно хворих, тільки для припинення бути католицьким і намагається попередити широкої публіки афера, і робити це на мій власний!.
(Це сталося так, що в очікуванні пророцтва виконуються, такі, як в псалмі 118, з яких Ісус зробив посилання в
Притча про неправедних фермерів в Євангелії від Матвія 21:33-44, Луки 20:9-18 і Марк 12:1-12 – Бо праведна людина, Царство Небесне-одружитися на праведній жінці, як Бог наказує, в її чистоті і невинності, і це те, що несправедливе не Res pect, що є наріжним каменем творіння Бога, тому що Бог є любов і любов Святий, любов є справедливим, любов любить тих, хто любить любов і любов ненавидить тих, хто ненавидить любов, любов є вороги, і любов не любить своїх ворогів, тому що любов ревнива , тому що Бог ревнує, і його ревнощі вбиває!!,, якщо ви не вірите мені, просто запитайте спалили ворогів улюбленого Богом, праведного Лота (буття 13:13, буття 19))

Помилка, яку я зробив, що Бог дозволив мені впасти, щоб бути досконалим, було те, що на відміну від царя Йосії, який використовував юридичну книгу в якості основи, щоб захистити свої звинувачення, і підтримати його обурення, я взяв Біблію, щоб захистити мої звинувачення і підтримати Моє обурення , тому що певний відсоток змісту Біблії вірно не означає, що вся Біблія істинна.

Я тільки читав відсоток Біблії, але гнів я відчував, коли я був обманутий, і що люди були обмануті, не дозволив мені розкіш очікування, я відчував, що я повинен попередити людей, не відкладаючи, не розуміючи, що я благословляючи Біблію в цьому , Я був благословенням: любов противника, повстання проти закону Митек, я з’їв свинину, тому що Біблія у своєму “Новому Завіті” говорить, що ми можемо з’їсти все, тобто, а я з’їв: “севіче чорних снарядів” і “хліб зі свининою rinds”, я сказав людям : “Католицизм вчить ідолопоклонство”, “говорить Біблія тут і тут…”, помиляються помилки:

1. було помилкою поговорити з собаками про священні теми.

2. це була помилка, щоб благословити Біблію.

Я був покарані Богом, щоб дізнатися (Бог використав злочестивих як інструмент покарання, покарання, щоб дорікати мене і усвідомити мої мимовільні помилки, Бог не дав мені смерть, тому що він знає, що мої наміри тільки)

– Щоб не кожен міг підкорятися Божій команді, і не всі вітають істину.
– Що Біблія містить ревізій, форжерів, модерації, і що він також не містить багато речей, які переслідувачів і їх корумпованих наступників сховалися.

Чому я перестати бути католицькою і мої родичі, навіть якщо я показав їм той же прохід Божий закон, який узяв мене від католицизму повністю?

Тому що написано:

Даніель 12:10 багато хто буде чистим, а білий і очищений; злочестиві будуть діяти нечестивим, і жоден з злочестивих зрозуміє, але ті, хто розуміє, зрозуміють.

Одкровення 9:20 і інші люди, які не були вбиті з цими виразками, навіть не покаятися в роботах своїх руках (повторення закону 14), і вони не перестають поклонятися демонам, і образи золота, срібла, бронзи, каменю і дерева, які не бачать , чути або ходити; 21 і вони не покаялися у своїх убивств, ні у своїх чаклунств, ні в їх сексуальних мерзоти (Левит 18, Повторення закону 22:5), ні їх крадіжки.

Друг в Італії, я попередив вас про дисертацій речі, тому що я прикидатися, щоб пропустити страждання за себе по ноу-хау істини, чому? Тому що я люблю смиренних людей, як я люблю себе, і, звичайно, не всі смиренні люди, природні обожнюють люди не скромний (Habakkuc 2:4).
Ви можете трохи більше деталей і дідіактивні іллації в моєму пості на іспанській мові тут:
https://bestiadn.com/2019/10/23/el-libro-de-la-ley-el-primer-mandamiento-de-dios-vs-el-primer-mandamiento-de-satanas/

777 Ванс a 666 пункт siempre

Що означає моя іконка?

777 derrota a 666
Деякі люди кажуть: “хто схожий на звір?” (хто, як 666?) “хто може перемогти звіра”?
(Об’явлення 13:8, Об’явлення 13:4)
Але ви і я говоримо: “хто схожий на Бога?”
(Псалми 18:31)
Змій дивляться з імпотенцією, як їх істоти і їх царства знищені, і руйнування також є долею для змій.

https://bestiadn.com/2019/10/04/are-these-the-end-times-are-we-living-in-the-end-times/

Моя ікона означає правду: слово Єгови, слово Боже!
(Псалми 18:21-31).
Моя іконка означає: хто схожий на Єгова?
Це етикетка, яка є назвою я ношу!
Так само, як хараті, які будуть рости в кінці рази написано в
Даніель 12:1-ви можете зрозуміти, тому що ви схожі на мене!

Proverbs 10:24 / Isaías 66:4

milagros engañosos

CRISTO UTILIZÓ EL CABELLO CORTO - SUS SEGUIDORES TAMBIÉN

APOCALIPSIS 911

get free from fraud campaign

Friend in Italy, I have warned you about theses things because I pretend you to skip sufferings for youself by the knowlegde of the truth, why? Because I love the humble people like I love myself, and of course not everybody is humble people, the natural idolator people aren’t humble (Habakkuc 2:4).
You can some more details and didactive ilustrations in my post in spanish here:
https://bestiadn.com/2019/10/23/el-libro-de-la-ley-el-primer-mandamiento-de-dios-vs-el-primer-mandamiento-de-satanas/

What does my icon mean?

777 derrota a 666
Some people say: “who is like the beast?” (who is like 666?) “who can defeat the beast?”
(Revelation 13:8, Revelation 13:4)
But you and me say: “who is like God?”
(Psalms 18:31)
The serpents stare with impotence how their creatures and their kingdoms are destroyed, and the destruction is also the fate for the serpents.

https://bestiadn.com/2019/10/04/are-these-the-end-times-are-we-living-in-the-end-times/

My icon means the truth: the word of Jehovah, the word of God!
(Psalms 18:21-31).
My icon means: Who is like Jehovah?
That is the label, that is the title I carry!
Just like the characted who will rise at the end times written in
Daniel 12:1 – you can understand because you are like me !

x

+ EL BUEN PASTOR ESTA INTERESADO EN LA JUSTICIA PORQUE ES IMPARCIAL POR ESO PREDICA LA VERDAD, EL FALSO PASTOR ESTA INTERESADO EN EL LUCRO PORQUE ES PARCIAL, POR ESO PREDICA FALSEDADES!.

https://bestiadn.com/2019/10/05/salmos-5810-la-interpretacion-para-los-entendidos-a-buen-entendedor-pocas-palabras-esta-es-la-explicacion-implicita/

Eclesitástico 37:5 El buen amigo lucha contra tu enemigo y te defiende de los que te atacan.

6 No te olvides de tu compañero en la lucha, ni lo abandones al recoger el botín.

Isaías 53:12 Por tanto, yo le daré parte con los grandes, y con los fuertes repartirá despojos; 

por cuanto derramó su vida hasta la muerte, y fue contado con los pecadores, habiendo él llevado el pecado de muchos, y orado por los pecadores.

Lucas 23:34: “Padre, perdónalos porque no saben lo que hacen” , eso aplica a los hombres humildes que pecaron por culpa de los engaños de las piedras de tropiezo, pero eso no aplica a los calumniadores que saben perfectamente que el calumniado no es lo que se dice de él,  o no ha hecho aquello de lo cual se le acusa!

fuentedeaguaviva

https://bestiadn.com/2019/09/10/asi-era-yo-en-febrero-del-2000-yo-tenia-24-anos-yo-solo-queria-encontrar-una-buena-mujer-para-que-sea-mi-esposa/

 

[2] Me maravillo en Perú y no es por Machu Picchu
https://gabriel-loyal-messenger.blogspot.com/2019/09/me-sorprendes-peru-me-maravilla-como-se.html

[3] La profecía en lenguaje figurado de la reversión del pecado original de Adán y Eva
https://textos-y-relaciones.blogspot.com/2019/08/evangelio-de-felipe-71-mientras-eva.html

[4] Los verdaderos hermanos se ayudan entre sí
https://textos-y-relaciones.blogspot.com/2019/08/juan-1614-el-me-glorificara-porque.html

[4-2] El ABC del Verdadero Cristianismo ha sido re-descubierto y yo lo anuncio (Salmos 118:17-23) : https://bestiadn.com/2019/08/30/he-redescubierto-el-verdadero-cristianismo-y-lo-anuncio/

[5] El orgullo y despecho de una mujer causó su acto calumnioso contra mi, ¿que culpa tengo yo de haberle gustado a ella y ser fiel y celoso?.
https://cristo-cabello-corto.blogspot.com/2019/05/esto-me-pasa-porque-soy-fiel.html

[6]
Satanás es una criatura con vida, porque Satanás vive en cualquier calumniador, y tiene miedo y sus miedos se cumplen.
https://cristo-cabello-corto.blogspot.com/2019/05/el-vidente-vera-la-luz-pero-el-ciego-no.html

[7]
No todos los caminos conducen a Roma, solo las falsas religiones lo hacen
https://cristo-cabello-corto.blogspot.com/2019/05/ellos-dijeron-todos-los-caminos.html

[8] La verdadera escalera del poder
https://cristo-cabello-corto.blogspot.com/2019/05/por-encima-del-mundo-estan-los-angeles.html

[9] Hijo de Satanás (calumniador), Satanás no te podrá defender, porque Satanás no tiene argumentos de defensa coherentes,
además Satanás es tan culpable como tu, y porque Satanás es una bestia como abogado defensor.
https://el-enemigo-del-anticristo.blogspot.com/2019/05/el-anti-anticristo.html

[10] La profecía lo confirma: El ejército ganador se reparte el botín arrebatado al perdedor.
https://cristo-uso-corto.blogspot.com/2019/08/miguel-olvidate-de-eliza-satanas-tu.html

LA PARABOLA DEL BUEN FORNICADOR
La parábola no contada del buen fornicador y el falso cristiano que lo calumnia!
el final del clasico en peru alianza universitario cristal boys
Miguel: “Satanás, tu no solo lo pareces, sino que eres del otro equipo, te gusta ademas el color crema y escarlata, al igual que ese sacerdote de tu iglesia …“

 

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s