Що таке ідолопоклонство? – Камені спотикання, які змушують ідолопоклонство вчинятись.

Що таке ідолопоклонство? – Камені спотикання, які змушують ідолопоклонство вчинятись.

Альтернативні назви: Що означає ідолопоклонство? – Що таке ідолопоклонство? / Що означає бути ідолопоклонником? / Що означає ідолопоклонство? / Гріх ідолопоклонства. / Камені спотикання, які спричиняють падіння ідолопоклонства.
[Вікіпедія дає боягузливе та упереджене визначення того, що таке ідолопоклонство, не слід плутати:

«Ідолопоклонство – це релігійна концепція, що описує сукупність практик і вірувань, які не підлягають Авраамічним релігіям; його послідовники визначають це як культ ідола. У всіх релігіях Аврааму ідолопоклонство заборонено, але через його релігійні галузі тлумачення того, що становить ідолопоклонство, є різними між ними “. Джерело: https://es.wikipedia.org/wiki/Idolatr%C3%ADa ]

Немає такого поняття, як “Авраамічні релігії”, справжня релігія – це одна, і немає місця для суперечливих версій, які всі можна назвати: “релігія Авраама”, правда одна і не вступає в суперечності, брехня є сумісні один з одним, бути фанатом футбольного клубу – це дуже схоже на те, щоб бути фанатом іншого футбольного клубу, міняти сорочки, гімни, кольори та гравців, але суть однакова, ви є важливою частиною футбольного бізнесу, Без вашого захоплення гравцями не було б бізнесу, футбольні клуби є партнерами один одного, вони не є справжніми ворогами, щось подібне відбувається з помилковими релігіями: вони бізнес, але подивіться на мене, я не шукаю пожертвувань і не хваліть мене, Я шукаю торжества справедливості.
Я з сильним розумом розкажу, що таке ідолопоклонство:

Ідолопоклонство робить протилежне тому, що наказує ця головна заповідь:

Практикувати ідолопоклонство – це робити навпаки цієї заповіді:

Божа заповідь номер один.

Вихід 20: 2 Я Господь, Бог твій, що вивів тебе з єгипетської землі з дому слуг. 3 Інших богів у мене не буде. 4 Не створюй собі образу, ані подібності до речі, що вище на небі, ні внизу на землі, ні у водах, що знаходяться під землею; 5 не кланятимешся їм і не шануватимеш їх; тому що я Єгова, Бог твій, сильний, ревнивий, що я відвідую злість батьків на дітей, на сторонніх і в кімнатах, тих, хто мене ненавидить.

(Левіт 26: 1. Не робіть для вас ідолів, ані скульптури, ані статуї, ані покладеного на землю намальованого каменю, щоб кланятися їй; бо я Господь, Бог ваш.)
Іслам:

Спираючись, стоячи на колінах, простуюючи або лежачи на землі перед кубом, щоб вшанувати його, молитися Богу через цей куб, даруючи ритуальне поклоніння – це ідолопоклонство.

Справжній Божий пророк ніколи не накаже робити таке ідолопоклонство не один раз у житті!

Гавриїл, справжній архангел Божий, ніколи не міг наказати жодній людині від імені Бога робити таке ідолопоклонство.
Тому:

Паломництво до Мекки – це не мандат від Бога, Мухаммед був фальшивим пророком, іслам – хибною релігією.

Католицизм:

Палити кадилом, продовжувати свої кроки, простувати, дивитися вниз, смирятися перед собою, або стати на коліна перед хрестом і благати про милосердя, або робити вигляд, що просити милості у Бога через цей хрест – це ідолопоклонство.

На колінах перед зображенням і благанням про прихильність, або прикидаючись, що просити прихильність до Бога через цей хрест, є ідолопоклонство.
Ezekiel 6: 6-9 Ваші ідоли будуть розбиті і знищені, ваші образи сонця будуть знищені, і ваші твори будуть скасовані …

Тому:

Католицизм – хибна релігія.
Хибне християнство:

Помилкове християнство проповідує поклоніння і обожнення створіння Христа, замість того, щоб проповідувати розуміння його послання та цілей !!
Мати інших богів означає просити прихильності до інших богів, просити божественні благання інших богів чи інших живих істот, наприклад, коли собака благає свого господаря кинути кістку, рухаючи хвостом.
Второзаконня 4:15 Тож бережіть свої душі; бо жодна фігура не бачила дня, коли Єгова говорив з вами посеред вогню; 16, щоб ви не зіпсували себе і не зробили для себе скульптуру, зображення будь-якої фігури, виродження чоловічої чи жіночої статі, 17 фігуру будь-якої тварини, що знаходиться на землі, фігуру якоїсь крилатої птахи, що літає повітрям, 18 фігуру жодної тварини що повзає по землі, фігурка будь-якої риби, яка знаходиться у воді під землею.
Ісус прийшов виконувати закон, як той, котрий ви згадуєте, і пророки: Ezekiel 6: 6-9 Ваші ідоли будуть розбиті і знищені, ваші образи сонця будуть знищені, і ваші справи будуть скасовані … І саме через це (Матвія 5: 17-18) він ніколи не любив своїх ворогів і не вчив їсти все, включаючи заборонену їжу (Второзаконня 14), у Біблії є Євангеліє, підроблене Римською імперією, ні дозвольте себе обдурити, не впадайте в помилку проповіді Біблії, тільки тому, що частина її змісту правдива, це була помилка, яку я допустив, коли був молодий. (Я визнав мимовільний гріх, який я вчинив у молодості.

Proverbs 28:13 13 Хто приховає свої гріхи, той не процвітає;

Але той, хто їх сповідає і відходить, той досягне милосердя.

=
Додаткова інформація:
Знову перед тим, як їх називають: отець Луїс Торо.

https://bestiadn.com/2019/08/04/que-es-la-idolatria-por-que-la-babilonia-del-apocalipsis-de-juan-es-el-vaticano/

Війна слів! https://bestiadn.com/2020/01/27/dia-4-combates-en-el-ciberespacio-27-01-2020-apocalipsis-127-12-la-guerra-en-el-cielo-wwwhttps/

(На відео вище: Цей брехливий пророк стверджує, що Ісус є представленням Бога Сонця і що вони поклоняються йому, що підтверджує, що католицька церква є ідолопоклонницькою церквою, яка навчила своє вчення іншим ідолопоклонницьким релігіям …)

https://bestiadn.com/2020/01/22/the-axis-of-evil-the-black-list/

https://bestiadn.com/2020/01/16/the-pope-blesses-the-murderers-and-preaches-against-the-execution-i-curse-the-murderers-and-preach-against-the- вбивство /

Луїс Торо, ти язичницький лицемір: Єзекіїл 6: 6-9 Ваші ідоли будуть розбиті і знищені, ваші образи сонця будуть знищені, і ваші твори будуть скасовані …, ви лицемірні, світло Єгова, а Ісус прийшов від Отця (Єгова) виконувати закон і пророцтва (Матвія 5: 17-18), які будуть здійснені, коли він живе в тих, хто вірить у його послання, через тих, в кого Христос живе, і буде жити, це пророцтво буде виконано:
Ісая 42:16 І я поведу сліпих дорогою, якої вони не знали, змушу їх ходити стежками, яких вони не знали; Перед ними я перетворять темряву на світлу, а грубу на рівнину. Я зроблю вам це, і я не відмовився від вас. (Луки 1:79, щоб освітлити тих, хто живе в темряві та тіні смерті; щоб направити ноги на шлях миру.) І якщо ми підемо в контекст, ідолопоклонство описується і засуджується, ідолопоклонство, яке ви, як камінь спотикання, що ти є, ти проповідуєш:
Isaiah 42: 1 Ось слуга мій, я підтримую його; мого обранця, в якому душа моя задоволена; Я поклав Духа свого на нього; Він приведе справедливість до народів. 2 Він не кричатиме, ані голосу не підніме, і не почує його на вулиці. 3 Це не розіб’є очерету водоспаду, і не погасить дим, який буде палити; через правду принесе справедливість. 4 Він не втомиться і не втратить свідомості, поки не встановить справедливість на землі; і береги будуть чекати його закону. 5 Так говорить Господь Бог, Творець небес, і той, хто їх розправляє; той, хто розширює землю та її продукти; Хто заохочує людей, що живуть на ній, і духу для тих, хто ходить по ній: 6 Я Господь, що покликав тебе справедливістю, і буду тримати тебе за руку; Я буду тримати вас і заповітом людям, світлом народів, 7 щоб відкрити очі сліпим, щоб ви могли взяти в’язнів із в’язниці та з тюремних будинків тим, хто живе в темряві. 8 Я Єгова; Це моє ім’я; а іншому я не дам своєї слави, ані слави скульптурам.
Matthew 5:17 »Не думайте, що я прийшов скасувати закон чи пророків; Я не прийшов їх скасувати, а виконати. 18 Запевняю, поки не пройде небо і земля, ні лист, ні тильда закону не зникнуть, поки все не буде виконано.

Закон говорить:
Второзаконня 4:15 Тож бережіть свої душі; бо жодна фігура не бачила дня, коли Єгова говорив з вами посеред вогню; Второзаконня 4:16, щоб ви не зіпсували і не зробили для себе скульптуру, зображення будь-якої фігури, виродка чоловічої чи жіночої статі, Второзаконня 4:17 фігуру будь-якої тварини, що знаходиться на землі, фігуру якогось крилатого птаха, який летить повітрям , Второзаконня 4:18 – фігура будь-якої тварини, яка повзає по землі, фігура будь-якої риби, яка знаходиться у воді під землею. Второзаконня 4:19 Це не те, що ти піднімаєш очі до неба, і, бачачи сонце, місяць і зорі, і всю армію небесну, гнати і кланятися їм та служити їм; бо Єгова, Бог твій, дав їх усім народам під усім небом.
Пророки кажуть:

Пророки Ісая та Єзекіїль сказали це:

Ezekiel 6: 6-9 Ваші ідоли будуть розбиті і знищені, ваші образи сонця будуть знищені, і ваші твори будуть скасовані ..

https://bestiadn.com/2020/01/29/el-discurso-del-santo-angel-vs-el-discurso-del-hombre-mono-en-el-planeta-de-los-simios/

Більше аргументів:
Я підкреслюю, що католицька церква вчить шанувати істот, а не Творця. У цьому відео я знищую аргументацію католицького священика “Отець Луїс Торо”. Творець є всюдисущим, і тільки Йому треба поклонятися: Псалом 139: 7 Куди я пітиму від Твого Духа? І куди я біжу від вашої присутності? 8 Якщо він піднімається на небо, то ви там; І якщо в Сеолі я виступив, ось ось ти. 9 Якщо я візьму крила світанку і оселюсь у кінці моря, 10 Навіть там рука твоя направить мене, і твоя права схопить мене. 11 Якби я сказав: Напевно, темрява охопить мене; Навіть ніч буде світити навколо мене. 12 Навіть темрява від вас не ховається, і ніч світить, як день; Темрява – це те саме, що і світло. Христос – істота, яку Бог створив у лоні жінки! (Лжепророки, як і Луїс Торо, вчать шанувати істоту, а не Творця!) Псалом 139: 13 Бо ти сформував мої нутри; Ти зробив мене в утробі моєї матері. 14 Я буду хвалити вас; бо грізні, чудові твої твори; Я вражений, і моя душа це дуже добре знає. 15 Тіло моє не було приховане від вас, Добре, що я сформувався в окультному і переплетене в найглибшій частині землі. 16 Мій ембріон побачив ваші очі, і у вашій книзі було написано все те, що тоді було сформовано, не пропустивши жодного з них. 17, як дорого мені думають, Боже! Яка їх велика сума! 18 Якщо я перерахую їх, вони розмножуються більше, ніж піску; Я прокидаюся, і я все ще з тобою. 19 Справді, Боже, ти приведеш смерть безбожних; Відверніться від мене, кровожерні чоловіки. 20 За богохульства вони говорять проти вас; Ваші вороги даремно приймають ваше ім’я. 22 Я їх ненавиджу повністю; Я маю їх для ворогів. Тлумачення: “Хто збрехав вам і сказав, що я люблю своїх ворогів і що я також сказав своїм учням любити їх ворогів, але хочу бути моїми ворогами? Хіба це не дурне? Я такий дурний, як Клеобулі? Ліндос, грецький? ”https://bestiadn.com/2019/04/29/la-sabiduria-griega-en-la-biblia-millones-de-personas-ya-han-sido-llamadas-pero-pocos -вибрані /
Псалом 139: 21 Хіба я не ненавиджу, Господи, тих, хто тебе ненавидить, і я пишаюся ворогами твоїми? 23 Досліди мене, Боже, і пізнай моє серце; Спробуйте мене і пізнайте мої думки; 24 І подивіться, чи є в мені шлях розгулу, і ведіть мене вічним шляхом. (Єгова, будь мій пастир, керуй мене). (“Єгова – мій Пастир”, це є вчення Христа, але брехливий пророк говорить і хоче, щоб ми повторили з ним: “Ісус – Мій Пастир”, “Ісус – мій Спаситель”). “Єгова – мій Спаситель”, це справжнє вчення Ісуса! Псалом 118: 20 Це ворота Господні; Через неї праведники увійдуть. 21 Я буду славити тебе Єгову, бо ти мене почув, і ти був моїм Спасителем, 22 камінь, який будівельники відкидали (ідолопоклонники), став головою кута. 23 Це від Єгови, і це чудова річ в наших очах. Матвія 7:22 Багато хто скаже мені в той день: Господи, Господи, чи не пророкуємо ми в твоє ім’я, і в твоє ім’я виганяємо демонів, і в твоє ім’я ми творили багато чудес? 23 І тоді я заявлю їм: я ніколи вас не знав; відійдіть від мене, чиновники зла. Luke 17:14 Але, побачивши його виноградарі, вони сперечалися між собою, кажучи: Це спадкоємець; Приходь, давайте вб’ємо його, щоб спадщина була наша. 15 І викинули його з виноградника та вбили його. Що тоді зробить вам пан виноградника? 16 Він прийде і знищить цих виноградарів, і дасть свій виноградник іншим. Почувши це, вони сказали: Бог нас звільнить! 17 Але Ісус, дивлячись на них, сказав: Що тоді написано: Камінь, який кинули будівельники, став головою кута?

https://bestiadn.com/2020/01/17/el-discurso-de-satanas-satanas-hace-el-ridiculo-pretendiendo-usurpar-a-cristo/
Про мене та мою послідовність:
Особисті дані
Моя картина
20200201_112501
Людина Гавриїл, справжній архангел.

20200201_112501
(Я не хочу, щоб ти ідолізував мене за моє надзвичайне послання, поклоняюся тільки Богові, не поклоняйся посланню, проявляй повагу до Божого посланця, як і я, бо я кажу, що волосся цих чоловіків були короткими, і я кажу, що ці люди були по-людськи, картини, з якими світ представляє Ісуса та святих ангелів, наклепляють).

Ліма, Ліма, Перу
Мій запис: Ім’я: Хосе Карлос Галіндо Хіностроза (ім’я, яке відповідає моєму способу почуття та дії: “Мігель (кому подобається Єгова?”) // Висота 1,77 см. // Вага: 82 кг приблизно // Сексуальна орієнтація: Гетеросексуал // Сентиментальна ситуація: Це складно …

// Релігія: Єгова (учень Єгови, тільки Єгова – мій рятівник, тільки Єгова – мій пастир) // Вік: 44 роки (на 29.01.2020 р.) // Хобі / улюблене хобі: одне з моїх улюблених захоплень – приниження Мій ворог Сатана. https://bestiadn.com/2020/01/29/el-discurso-del-santo-angel-vs-el-discurso-del-hombre-mono-en-el-planeta-de-los-simios/
/

// Цілі в житті: я хотів би омолодитись і досягти слави в безсмерті з вірною жінкою, славу, яку може дати тільки Єгова. https://bestiadn.com/2019/11/26/no-estoy-interesado-es-ser-millonario-estoy-interesado-en-rejuvenecer-con-la-bendicion-de-jehova-y-en-heredar- справжня-слава-у-вічному житті /
Переглянути весь мій профіль
https://bestiadn.com/2020/01/29/el-discurso-del-santo-angel-vs-el-discurso-del-hombre-mono-en-el-planeta-de-los-simios/
777 знищує 666: правда небесна знищує брехню звіра …
https://bestiadn.com/2020/01/31/que-es-la-idolatria/
Перекладено з Google перекладачем цього файлу: https://777healthblog.files.wordpress.com/2020/02/y-que-es-la-idolatria-2.docx
Справжнє християнське Євангеліє було відновлено,
дорога була відновлена, безкоштовно завантажте файл excell тут: https://777healthblog.files.wordpress.com/2020/02/el-camino-restaurado.xlsx

LA PARABOLA DEL BUEN FORNICADOR

Título – Asunto del mensaje del ángel Enlace bestiadn
Я поясню притчу, яка є в Матвія 24:31, тут ви можете це побачити https://bestiadn.com/2020/01/09/%d1%8f-%d0%bf%d0%be%d1%8f%d1%81%d0%bd%d1%8e-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%82%d1%87%d1%83-%d1%8f%d0%ba%d0%b0-%d1%94-%d0%b2-%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b2%d1%96%d1%8f-2431-%d1%82%d1%83%d1%82-%d0%b2%d0%b8-%d0%bc/
Демократія та антидемократія. https://bestiadn.com/2019/12/12/%d0%b4%d0%b5%d0%bc%d0%be%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%82%d1%96%d1%8f-%d1%82%d0%b0-%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bc%d0%be%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%82%d1%96%d1%8f/
Бог також створює негаразди та добробут. https://bestiadn.com/2019/10/31/%d0%b1%d0%be%d0%b3-%d1%82%d0%b0%d0%ba%d0%be%d0%b6-%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%be%d1%80%d1%8e%d1%94-%d0%bd%d0%b5%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%b4%d0%b8-%d1%82%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%be%d0%b1/
Це сталося так, що в очікуванні пророцтва виконуються, такі, як в псалмі 118 https://bestiadn.com/2019/10/28/%d1%86%d0%b5-%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bb%d0%be%d1%81%d1%8f-%d1%82%d0%b0%d0%ba-%d1%89%d0%be-%d0%b2-%d0%be%d1%87%d1%96%d0%ba%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%96-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%80%d0%be%d1%86%d1%82/
Розширене християнство – Трикутник 1: «Ангел, що стоїть на вершині Сонця» – Християнство на просунутому рівні. https://bestiadn.com/2019/10/17/%d1%80%d0%be%d0%b7%d1%88%d0%b8%d1%80%d0%b5%d0%bd%d0%b5-%d1%85%d1%80%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b8%d1%8f%d0%bd%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%be-%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%ba%d1%83%d1%82%d0%bd%d0%b8%d0%ba-1-%d0%b0/
Тлумачення Даниїла 2:44 – Хто успадкує в Божому царстві? https://bestiadn.com/2019/10/11/%d1%82%d0%bb%d1%83%d0%bc%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%97%d0%bb%d0%b0-244-%d1%85%d1%82%d0%be-%d1%83%d1%81%d0%bf%d0%b0%d0%b4%d0%ba%d1%83%d1%94-%d0%b2-%d0%b1%d0%be/
Любов до винних людей засудить безбожних, але любов до невинних людей врятує праведних! https://bestiadn.com/2019/10/10/%d0%bb%d1%8e%d0%b1%d0%be%d0%b2-%d0%b4%d0%be-%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%bd%d0%b8%d1%85-%d0%bb%d1%8e%d0%b4%d0%b5%d0%b9-%d0%b7%d0%b0%d1%81%d1%83%d0%b4%d0%b8%d1%82%d1%8c-%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d0%b1%d0%be%d0%b6/
Звір та його образ. Хто 666 ?. Будь-який звір – 666 !. https://bestiadn.com/2019/10/07/%d0%b7%d0%b2%d1%96%d1%80-%d1%82%d0%b0-%d0%b9%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b7-%d1%85%d1%82%d0%be-666-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d1%8c-%d1%8f%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%b7%d0%b2%d1%96%d1%80-66-2/
Звір та його образ. Хто 666 ?. Будь-який звір – 666 !. https://bestiadn.com/2019/10/07/%d0%b7%d0%b2%d1%96%d1%80-%d1%82%d0%b0-%d0%b9%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b7-%d1%85%d1%82%d0%be-666-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d1%8c-%d1%8f%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%b7%d0%b2%d1%96%d1%80-66/
Доля “Сен-Сейя”, людини, яка проти дня суду. https://bestiadn.com/2019/10/04/%d0%b4%d0%be%d0%bb%d1%8f-%d1%81%d0%b5%d0%bd-%d1%81%d0%b5%d0%b9%d1%8f-%d0%bb%d1%8e%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d1%8f%d0%ba%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%82%d0%b8-%d0%b4%d0%bd%d1%8f-%d1%81%d1%83%d0%b4/
“Сатана, вимкни свою лайно музику, я говорю це так”. – Проблеми з галасливими сусідами? – Музика сусідів блоку не дає мені спати! https://bestiadn.com/2019/09/29/%d1%81%d0%b0%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b8%d0%bc%d0%ba%d0%bd%d0%b8-%d1%81%d0%b2%d0%be%d1%8e-%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%bd%d0%be-%d0%bc%d1%83%d0%b7%d0%b8%d0%ba%d1%83-%d1%8f-%d0%b3%d0%be%d0%b2/
Пакт із життям проти пакту зі смертю. https://bestiadn.com/2019/09/29/%d0%bf%d0%b0%d0%ba%d1%82-%d1%96%d0%b7-%d0%b6%d0%b8%d1%82%d1%82%d1%8f%d0%bc-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%82%d0%b8-%d0%bf%d0%b0%d0%ba%d1%82%d1%83-%d0%b7%d1%96-%d1%81%d0%bc%d0%b5%d1%80%d1%82%d1%8e/
Чому ідолопоклонство погано? Чому ідолопоклонство – це гріх? Чому погано практикувати ідолопоклонство? https://bestiadn.com/2019/09/26/%d1%87%d0%be%d0%bc%d1%83-%d1%96%d0%b4%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%ba%d0%bb%d0%be%d0%bd%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%b3%d0%b0%d0%bd%d0%be-%d1%87%d0%be%d0%bc%d1%83-%d1%96%d0%b4%d0%be/
Війна в галузі телекомунікацій – Війна між ангелами відбувається в області телекомунікацій https://bestiadn.com/2019/09/25/%d0%b2%d1%96%d0%b9%d0%bd%d0%b0-%d0%b2-%d0%b3%d0%b0%d0%bb%d1%83%d0%b7%d1%96-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d0%be%d0%bc%d1%83%d0%bd%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%86%d1%96%d0%b9-%d0%b2%d1%96%d0%b9%d0%bd%d0%b0/
Заключний бій: Меч і щит кожного посланика Сатани – Щит і меч сатани проти меча і щит кожного Божого посланця – Щит і меч Архангела Михаїла. https://bestiadn.com/2019/08/31/%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d0%bb%d1%8e%d1%87%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d0%b1%d1%96%d0%b9-%d0%bc%d0%b5%d1%87-%d1%96-%d1%89%d0%b8%d1%82-%d0%ba%d0%be%d0%b6%d0%bd%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bf%d0%be%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%bd/
Туринська плащаниця – це афера. https://bestiadn.com/2019/08/19/%d1%82%d1%83%d1%80%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%89%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%86%d1%8f-%d1%86%d0%b5-%d0%b0%d1%84%d0%b5%d1%80%d0%b0/
Справжній архангел Михайло проти фальшивого архангела Михаїла https://bestiadn.com/2019/08/14/%d1%81%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b6%d0%bd%d1%96%d0%b9-%d0%b0%d1%80%d1%85%d0%b0%d0%bd%d0%b3%d0%b5%d0%bb-%d0%bc%d0%b8%d1%85%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%82%d0%b8-%d1%84%d0%b0%d0%bb/
Тролль публікує фотографію, яка висміює президента Росії Володимира Путіна https://bestiadn.com/2019/08/12/%d1%82%d1%80%d0%be%d0%bb%d0%bb%d1%8c-%d0%bf%d1%83%d0%b1%d0%bb%d1%96%d0%ba%d1%83%d1%94-%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d1%96%d1%8e-%d1%8f%d0%ba%d0%b0-%d0%b2%d0%b8%d1%81%d0%bc%d1%96/

Archivo del Blog J1 – https://jehova-mi-fortaleza.blogspot.com/

You envy me and slander me from below, Satan.

(Ти заздрю мені і наклеп мене знизу, сатана.)

ELEMENTAL LOGIC bestia

You have envied me and slandered against me, from the beggining of times, Satan.

(Ви заздрили мені і обмовляли проти мене, від початку часів, сатана.)

the holy covenant

The Cross and the Apocalypse - What is the meaning of the cross - This is the meaning of the cross

the christ is the son of Jehovah

THE PURPOSE

Michael - end times

GLORY HONOR AND IMMORTALITY

the spirtual man and the spiritual woman

Eve your seed survives

THE HELL

From hell, you will still envy me , Satan.

(З пекла, ти все одно заздрю мені, сатана.)

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s