Aizliegtā Jēzus vēstule un Jeremijas vēstule.

Aizliegtā Jēzus vēstule un Jeremijas vēstule.

Jēzus runa, kas nebija iekļauta Bībelē, bija līdzīga Jeremijas runai, šī iemesla dēļ daudzi cilvēki uzskatīja, ka Jēzus ir Jeremija vai Elija, abi kritizēja elkdievību!

Ne tikai daudzas lietas, kuras Jēzus teica, nav Bībelē, bet arī daudzas lietas, ko Jēzus neteica, ir Bībelē, it kā viņš būtu tās sacījis.
Zemāk redzamās līnijas ir Jeremijas runas paraugs:
Jeremijas vēstule
1: 1 Jeremija vēstules kopija, kas tika nosūtīta tiem, kurus Babilonijas karalis izsūtīs uz Babilonu, lai viņiem dotu ziņu, ko dievs viņam bija sūtījis.
Grēku dēļ, ko viņi izdarījuši Dieva priekšā, babiloniešu ķēniņš Nebukadnecars aizvedīs viņus uz Babilonu kā trimdiniekus. 3 Tāpēc, ierodoties Bābelē, viņi tur paliks daudzus gadus ilgi, līdz septiņām paaudzēm; Pēc tam es jūs mierīgi aizvedīšu prom no turienes. 4 Tagad Babilonijā jūs redzēsit dievus, kas izgatavoti no sudraba, zelta un koka, kurus cilvēki nes uz saviem pleciem un kurus pagāni baidās. 5 Tāpēc esiet piesardzīgs un nekļūstiet kā pagāni, neļaujiet viņus izplatīt bailēm, ko pagāni jūt pret šiem dieviem,
6 Kad jūs redzat pūli un aiz tā viņu pielūdzat, jūs savā sirdī sacīsit: “Tu esi, Ak, Jehova, kuru mums vajadzētu pielūgt.” 7 Jo mans sūtnis ir pie jums, un viņš rūpējas par viņu dzīvību
Atklāsmes 12:11 Viņi triumfēja uz velnu ar derības asinīm un ar viņa liecības vārdu;
viņi nemīlēja savu dzīvi tik daudz, lai aizbēgtu no nāves. 12 Tāpēc priecājieties, debesis un jūs, kas tajās mājojat! . Bet tur – no zemes un jūras – tāpēc, ka sātans pie jums nāca dusmu pilni, jo viņš zina, ka viņa laiks ir īss.
Maikls: “Jums nav varas pret mani, sātans, jūsu elks, nāve, nav neuzvarams, caur Kristus krustu nāca ticība, kuru es apliecinu, un ar ticību nāca mans glābiņš: Krusts: 22. psalms, ticība augšāmcelšanās: Osea 6: 2-3, ticība mūžīgajai dzīvei: Psalms 118: 17-18, bet jūs esat dzīvnieks, kurš izgatavoja fiziskus vairogus ar krustu zīmējumiem un fiziskiem zobeniem, kā pilnīgi sakrustots idiots. Es nēsāju garīgo vairogu, ko es tikko pieminēju, un zobenu, kas ir Jehovas patiesais vārds, nevis tavs, nekonsekvences zvērs, vienīgais Pestītājs ir Jehova, nevis tu vai tavi reliģiskie elki!
[777]
Sātans domā: “Sasodīts, šis cilvēks ir Maikls, un viņš izpostīja manu biznesu pārdot un iznomāt elkus, un es viņu nevaru nogalināt, jo Jehova viņu aizsargā ar Gabriēla asinīm, kuras es nogalināju pie krusta, Maikls vēlas atriebties. viņa nāve. nāve “.
Sātans kliedz uz zemi un jūru: “Saņemiet savu glābēju un Dievu, uz jūsu ceļgaliem, bļāvēji, es nevaru nogalināt to, kas mani apsūdz Jehovas priekšā, bet jūs neesat viņš, un es tik un tā gribu izmantot manu asu zobenu …! ”
[666]
Franču valodā [FR] – https://bestiadn.com/2020/02/28/la-lettre-interdite-de-jesus-et-la-lettre-de-jeremie/
Spāņu valoda [ES] – https://bestiadn.com/2020/02/28/la-carta-prohibida-de-jesus-y-la-carta-de-jeremias/
Portugāļu valodā [PT] – https://bestiadn.com/2020/02/28/a-carta-proibida-de-jesus-e-a-carta-de-jeremias/
Itāļu valodā [IT] – https://bestiadn.com/2020/02/28/la-lettera-proibita-di-gesu-e-la-lettera-di-geremia/
Angļu valodā [EN] – https://bestiadn.com/2020/02/27/the-forbidden-letter-of-jesus-and-the-letter-of-jeremiah/

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s