Jeesuse keelatud kiri ja Jeremija kiri.

Jeesuse keelatud kiri ja Jeremija kiri.

Jeesuse kõne, mida Piiblis ei olnud, sarnanes Jeremija omaga, sel põhjusel uskusid paljud inimesed, et Jeesus oli Jeremija või Eelija, mõlemad kritiseerisid ebajumalateenistust!

Jeesuse sõnul pole Piiblis palju asju, mida Jeesus ei öelnud, ja Piiblis on palju asju, nagu ta oleks neid öelnud.
Allpool olevad read on näide Jeremija kõnest:
Jeremija kiri
1: 1 koopia jeremija kirjast, mis saadeti neile, kes viidi Babüloonia kuninga pagendatud Paabelisse, et anda neile sõnum, mille jumal oli talle saatnud.
Nende pattude pärast, mis nad on Jumala ees toime pannud, viib babüloonlaste kuningas Nebukadnetsar nad pagulustena Babülooniasse. 3 Seetõttu jäävad nad Paabeli saabumisel püsima sinna pikkadeks aastateks, kuni seitsmeks põlvkonnaks; Pärast seda viin ma teid rahus minema. 4 Nüüd näete Babüloonias jumalaid, mis on valmistatud hõbedast, kullast ja puust, mida inimesed kannavad oma õlgadel ja mida paganad kardavad. 5 Seetõttu olge ettevaatlik ja ärge saage paganlike sarnaseks, ärge laske hirmul, mida paganad tunnevad nende jumalate pärast, neid levitada.
6 Kui näete rahvamassi ja nende taga neid kummardamas, ütlete oma südames: “Olete, Jehoova, keda me peame kummardama.” 7 Sest mu käskjalg on teiega ja ta hoolitseb nende elu eest
Ilmutuse 12:11 Nad triumfeerisid lepingu veri ja tema tunnistuse sõnaga kuradile;
nad ei armastanud oma elu nii palju, et põgeneda surma eest. 12 Rõõmustage seepärast taevad ja teie, kes neis elate! . Aga sealt maalt ja merelt, sest saatan tuli teie peale täis viha, sest ta teab, et tema aeg on lühike.
Miikael: “Teil pole minu vastu võimu, saatan, teie iidol, surm ei ole võitmatu, Kristuse risti kaudu tuli usk, mida ma tunnistan, ja usuga tuli minu pääste: Rist: Laul 22, usk ülestõusmine: Osea 6: 2-3, usk igavesse ellu: Laul 118: 17-18, aga sa oled loom, kes lõi füüsilisi kilpe ristide ja füüsiliste mõõkade joonistega, nagu täielik ristunud idioot. Ma kannan vaimset kilpi, mida just mainisin, ja mõõk, mis on Jehoova tõesõna, mitte sinu oma, ebakõla metsaline, ainus Päästja on Jehoova, mitte sina ega su usulised ebajumalad!
[777]
Saatan arvab: “Kurat, see mees on Miikael ja ta rikkus mu ebajumalate müümise ja rentimise äritegevuse ning ma ei saa teda tappa, sest Jehoova kaitseb teda Gabrieli vere abil, mille ma tapsin ristil, Miikael tahab kätte maksta tema surm. surm “.
Saatan hüüab maale ja merele: “Võtke vastu teie päästja ja Jumal, põlvili, värdjad, ma ei saa tappa seda, kes mind Jehoova ees süüdistab, aga te ei ole tema ja ma tahan nagunii oma teravat mõõka kasutada …! ”
[666]
Prantsuse [FR] – https://bestiadn.com/2020/02/28/la-lettre-interdite-de-jesus-et-la-lettre-de-jeremie/
Hispaania keel [ES] – https://bestiadn.com/2020/02/28/la-carta-prohibida-de-jesus-y-la-carta-de-jeremias/
Portugali keeles [PT] – https://bestiadn.com/2020/02/28/a-carta-proibida-de-jesus-e-a-carta-de-jeremias/
Itaalia keeles [IT] – https://bestiadn.com/2020/02/28/la-lettera-proibita-di-gesu-e-la-lettera-di-geremia/
Inglise keel [EN] – https://bestiadn.com/2020/02/27/the-forbidden-letter-of-jesus-and-the-letter-of-jeremiah/

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s