Niedozwolony list Jezusa i list Jeremiasza.

thegoodadviser

Niedozwolony list Jezusa i list Jeremiasza.

= Zostało to przetłumaczone według mojej najlepszej woli z tłumaczem Google, abyś mógł to znaleźć, wyszukując w swoim własnym języku, może to zawierać błędy w tłumaczeniu.
Sprawdź bardziej kompletne wersje w tych 5 językach:

Francuski [FR] – https://bestiadn.com/2020/02/28/la-lettre-interdite-de-jesus-et-la-lettre-de-jeremie/
Hiszpański [ES] – https://bestiadn.com/2020/02/28/la-carta-prohibida-de-jesus-y-la-carta-de-jeremias/
Portugalski [PT] – https://bestiadn.com/2020/02/28/a-carta-proibida-de-jesus-e-a-carta-de-jeremias/
Włoski [IT] – https://bestiadn.com/2020/02/28/la-lettera-proibita-di-gesu-e-la-lettera-di-geremia/
Angielski [EN] – https://bestiadn.com/2020/02/27/the-forbidden-letter-of-jesus-and-the-letter-of-jeremiah/

Mowa Jezusa, która nie została zawarta w Biblii, była podobna do mowy Jeremiasza, dlatego wielu ludzi wierzyło, że Jezus był Jeremiaszem lub Eliaszem, obaj krytykowali bałwochwalstwo!

Nie tylko wiele rzeczy, które Jezus powiedział, nie ma w Biblii, ale wiele rzeczy, których Jezus nie powiedział, są w Biblii tak, jakby je powiedział.
Linie poniżej to przykład mowy Jeremiasza:
List od Jeremiasza
1: 1 Kopia listu Jeremiasza wysłanego do tych, którzy zostaną zabrani do Babilonu na wygnaniu przez Króla Babilończyków, aby przekazać im przesłanie, które przysłał mu bóg.
Z powodu grzechów, które popełnili przed Bogiem, Nabuchodonozor, król Babilończyków, zabierze ich do Babilonu na wygnanie. 3 Przeto gdy przybyli do Babilonu, pozostaną tam przez wiele lat, aż do siedmiu pokoleń; Potem zabiorę cię stamtąd w spokoju. 4 Otóż w Babilonie ujrzycie bogów ze srebra, złota i drewna, które ludzie noszą na ramionach i których poganie się boją. 5 Dlatego bądźcie ostrożni i nie upodabniajcie się do pogan, nie pozwólcie, aby lęk, jaki poganie odczuwają wobec tych bogów, rozprzestrzenił ich.
6 Gdy ujrzysz tłum, a za nim czcisz go, powiesz w swoim sercu: „Ty, Jehowo, którego musimy czcić”. 7 Albowiem mój posłaniec jest z wami, a on troszczy się o ich życie

x

SatanIpreferyoutoseemeasyouradversary

thedefinitivedefeatofSatan

x
Objawienie 12:11 Triumfowali nad Diabłem krwią przymierza i słowem jego świadectwa;
nie kochali swojego życia tak bardzo, by uniknąć śmierci. 12 Radujcie się więc niebiosa i wy, którzy w nich mieszkacie! . Ale tam z lądu i morza, ponieważ szatan zstąpił na ciebie pełen gniewu, ponieważ wie, że jego czasu jest mało.
Michał: „Nie masz władzy przeciwko mnie, Szatanie, twój bożek, śmierć nie jest niepokonana, przez krzyż Chrystusa przyszła wiara, którą wyznam, i wraz z wiarą przyszło moje zbawienie: Krzyż: Psalm 22, wiara w zmartwychwstanie: Osea 6:2-3, wiara w życie wieczne: Psalm 118:17-18, ale jesteś zwierzęciem, które wykonało tarcze fizyczne z rysunkami krzyży i mieczy fizycznych, jak kompletny skrzyżowany idiota. Niosę duchową tarczę, o tym właśnie wspomniałem, a miecz, który jest prawdziwym słowem jehowy, a nie twoim, bestią niespójności, jedynym Zbawicielem jest Jehowa, a nie ty ani twoi religijni idole!
[777]
Szatan myśli: „Cholera, ten człowiek jest Michałem i zrujnował mój biznes sprzedaży i wynajmu bożków, a ja nie mogę go zabić, ponieważ Jehowa chroni go krwią Gabriela, którą zabiłem na krzyżu, Michał chce się pomścić jego śmierć. śmierć “.
Szatan krzyczy na ziemię i morze: „Przyjmij swego zbawiciela i Boga, na kolana, dranie, nie mogę zabić, kto mnie oskarża przed Jehową, ale ty nie jesteś nim, a ja i tak chcę użyć mojego ostrego miecza …! „
[666]

777

666

BLUE777CHESS

thedestructionoftheDragon

Mypleasureistodefeattheslanderers

Michael-endtimes

root of evil destroyed

 

https://bestiadn.com/2020/02/23/through-gabriel-jehovah-made-his-shield-through-michael-jehovah-made-his-sword-jehovah-fights-his-enemies-with-his-shield-and-with-his-sword/

Un comentario sobre “Niedozwolony list Jezusa i list Jeremiasza.

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s