Vahiy’in yorumu 16:13. “Kurbağalar gibi üç kirli ruh Ejderhanın ağzından ve sahte peygamberinden geliyor” mu? – Temiz olmayan ruhlar nelerdir? / Saf olmayan ruh nedir?, Saf olmayan bir ruhun saldırısı nasıl? Saf olmayan bir ruh nasıl saldırır?, Temiz olmayan ruhlar nerede yaşar?

[Español][Inglés][Italiano][Portugués][Francés]

Şeytanların öğretileri, Ejderhanın (Şeytan) sahte peygamberlerinin ağzından çıkan kirli ruhlardır.

Tanrı günahtan nefret eder ama bazı günahkarları sever.

Eso jamás moustruo infernal

Vahiy’in yorumu 16:13. “Kurbağalar gibi üç kirli ruh Ejderhanın ağzından ve sahte peygamberinden geliyor” mu? – Temiz olmayan ruhlar nelerdir? / Saf olmayan ruh nedir?, Saf olmayan bir ruhun saldırısı nasıl? Saf olmayan bir ruh nasıl saldırır?, Temiz olmayan ruhlar nerede yaşar?
Birisi bana sordu:
José, sizce saf olmayan bir ruh nedir ve onun saldırısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yanıtladım:
Bence bu bir tür yaratıktır, sıfat saf değildir, şimdi, Yahudilerin Tanrısı perspektifinde saf olmayanın ne olduğunu açıklayalım:
Musa’nın yasasını kontrol edin ve Tanrı için neyin saptanabilir olduğunu bulun.
Kirli ruhun saldırısı nasıl olabilir ?,
Bir saldırının ne olduğunu açıklayalım, saldırı, saldırılan kişiye hoş olmayan duygular üreten bir şeydir.
Saldırı fiziksel veya ahlaki olabilir.
Bir kişi başka bir kişiyi tekmeleyip vurduğunda, bu fiziksel bir saldırıdır, bir kişi başka bir kişiye hakaret ettiğinde, bu ahlaki bir saldırıdır.
Saf olmayan ruh, bunun fiziksel olmayan bir varlık olduğu anlamına gelir, o zaman saldırıları ahlaki olur.
Birisi size şunu söyleyerek hakaret ederse: “bok yiyin!”,
beyniniz mesajı anlar, milisaniyede kendinizi bok yediğinizi hayal eder ve savunma sisteminiz bu düşünceyi reddeder, çünkü ondan nefret edersiniz (nefret etmediğiniz sürece):
(Haç ve Kıyamet – Haçın anlamı nedir?) –
Bir kişi başka bir kişiye hakaret ettiğinde, saldırısını fiziksel olarak algılayabileceğiniz anlamına gelir: onun yazılı bir mesajı, sesi veya kaydedilmiş sesi veya adına başka biri tarafından verilen bir mesaj.

Ancak saf olmayan bir ruh saldırısı durumunda, herhangi bir ses duymayacaksınız, yazılı bir mektup görmeyeceksiniz, ancak beyninizin bu rahatsız edici şeyleri reddettiği aynı hoş olmayan hissini, tıpkı birisi söylerse hissettiğiniz ani etkiyi algılayacaksınız. siz: “kendi annenizin pislikçisiniz” (anne pislikçi değilseniz ve bu iğrençliği yapmayı sevmiyorsanız (Levililer 18)).
Orada başka biri bana sordu: söylediklerin mantıklı,
ve kirli ruh ondan rahatsız olan birinden nasıl uzaklaştırılabilir?
Yanıtladım:
Bu sorunu çözmenin temel yolu, her türlü idolatrik uygulamayı terk etmektir, kirli ruhlar, putperestliğin uygulandığı yerleri çevreler, kirli insanlar, sahte peygamberlerin ruhları bu kirli ruhlarla uyumludur, çünkü domuzlar veya İsa’nın müjdesinde domuz olarak bahsettiği köpekleri hatırlayın, domuz kirli bir hayvandır, köpekler insanlarsa, köpekler Levililer 18’deki yasaya göre doğal günahkarlardır.

Sevgili dostlarım, domuzları veya köpekleri sevgili dostlarım olarak tanımlamıyorum, bu Vahiy için yorum 16:13 Ve ejderha ağzından, canavarın ağzından gelen kurbağalar gibi üç faul ruh gördüm, ve sahte peygamberin ağzından.

Sahte peygamber tekildir, ancak tek bir kişiye atıfta bulunmaz, benzetme herhangi bir sahte peygambere atıfta bulunur ve tüm sahte peygamber her türlü putperestlik vaaz eder, birkaç kelimeyle, putperestlik vaaz etmek bu yaratık onları aldatan bir adam olsa bile, bu yaratık sadece bir tahta, çimento veya taş parçası olsa bile, bu yaratığı onurlandırmak için yaratılmış herhangi bir şeyin önünde aşağılık duygularıyla aşağıya bakmak için kutsal bir görev. Sahte peygamber canavardır ve görüntü ibadet ettiği idol, alındaki veya eldeki işaret, bu sahte peygamberlerin doğal bir takipçisi, doğal bir günahkar, doğal bir putperest, bu sahte peygamberlerin yerine geçebilecek bir alternatif, bu, bu peygamberlerin öğretilerine karşı ne olursa olsun, canavarın izine sahip olanların onlardan kaçmadığı, ancak bu sahte peygamberlerin bir dininde veya diğer dinlerinde olursa olsun, bunlardan herhangi birini takip ettikleri anlamına gelir. nedeni, tüm kötü krallıklar yok edilecek, arkadaşım bir krallık sadece bir kral değil, bir kraliçe, orduları ve nüfusları, bir krallık yok edildiğinde bunların hiçbiri hayatta kalmaz, sadece kötülüğün yıkımı değildir krallar, ama Daniel 2:44’te kehanet edilen kötü krallığın yok edilmesi, böylece yeni kötü kral gitmiş kötü kralın yerini alamaz, benzer sahte peygamber ve onun doğal putperest takipçileriyle olur.
Yine de, bu sahte dinlerden kaçacak ve tıpkı benim yaptığım gibi yolunu bulacak birkaç kişi var.

Bu fenomende kendi deneyiminiz mi?
Evet, cahilken, o zamana kadar katolik yaptım, ne yazık ki düşmanları, sahte peygamberler için cehennemde ödeyecek olan idolatri uyguladım:
https://bestiadn.com/2019/08/16/proverbs-2813-he-who-conceals-his-transgressions-will-not-prosper-but-he-who-confesses-and-forsakes-them-will- elde-acıma /

1991-1992 yılları arasında 7 ay sürdü, 16 ila 17 yaşlarımdaydım, o yedi ay boyunca gülmedim, çünkü üzgünüm ve fenomeni anlamaya çalışmakla çok meşguldüm, bu süre zarfında sadece Uykudayken huzur bul, bir gün, bu kötü zamanın sonuncusu, Cibertec Enstitüsü’nden döndüğüm saat 15:00 idi (Cibertec’te bilgisayar programcılığı eğitimi alıyordum) dedim ki, “dinleneceğim, “bu yüzden yatağımda uzanıyordum, sırtımda uzanıyordum ve tavana bakıyordum ve yaşadığım binanın üçüncü katında (birinci katta yaşadım) birisi duvara sürekli bir çekiçle vuruyordu ve düşündüm , “Bu sesle uyuyamıyorum ve en azından o gürültüyü duymadıysam, şimdi bile uyuyamıyorum”, sonra aniden durdu, hepsi sessizleşti, ama hemen sonra bir bip sesi duydum , sabit bir bip sesi varsa, benzer bir sesi http://szynalski.com/tone#9784,v0.01 buradaki “Oynat” düğmesini tıklayabilirsiniz)
Rahatladım, “Sessizliğin sesi, huzur, şimdi uyuyabilirim!” Diye düşündüm.
Fakat rahatlamam sadece birkaç saniye sürdü, çünkü ani bir sabit bip sesi ses seviyesini artırmaya ve sonra azaltmaya başladı, döngüyü tekrar tekrar tekrarladı, ancak her döngü bir önceki döngüden daha kısaydı, sesin her yüksek zirvesi öncekinden daha yüksekti ve sesin her düşük zirvesi öncekinden daha düşüktü (sesler anti-sesler gibi) matematiksel olarak açıklayacağım:
0 x sessizlik, normal konuşmada insan sesinin 5 katı, 0.1 – bu sırayla açıklamaya çalıştığım değişikliklerden önce sabit “bip” sesi: 1 (0,5 “) – – 1 (0,5) “) ila 2 (0.25”) ila -2 (0.25 “) ila 4 (0.125”) ila -4 (0.125 “) ila 8 (0.125”) ila 8 (0.25 “) ila -4 (0.125”) ila 8 ( 0.25 “) ila -4 (0.125”) ila 8 (0.25 “) ila 8 (0.25”) ila 4 (0.125 “) ila -4 (0.125”) ila 8 (0.125 “) ila 8 (0.25”) ila -4 (0.125 “) ila 8 (0.25”) ila 8 (0.25 “) ila 4 (0.125”) ila -4 (0.125 “) ila 8 (0.125”) ila 8 (0.25 “) ila -4 (0.125”) ila 8 (0.25 “) ila 8 0.0625”) ila -8 (0, 0625 “) ila 16 (0.003125”) ila -16 (0.003125 “) ila 32 (0.015625”) ila -32 (0.015625 “) ve benzeri, belki de “negatif hacimler” sadece sessizlikti, ama sessizlikten farklı hissettim, korkunçtu, kulak zarlarımın kırıldığını hissettim, beynimin patladığını hissettim, kulaklarımda şiddetli ağrı hissettim, öleceğim diye düşündüm inme ya da zihinsel delilik, gözlerimi açıp tavana baktığımda, döndüğünü gördüm, duvarlar da, Bir kabus gördüm ve sonra kafatasım olmasına rağmen beynimi sıkan uzun tırnakları olan bir el varmış gibi hissettim, beynim kanıyor gibi çivi kesiyormuş gibi bir acı hissettim, yoğun bir acı hissettim, sanki tuhaf bir kabus gibiydim, ama bilinçli ve uyanıktım ve bu ızdırapların ortasında, bu durumun ortasında, düşüncelerimde Tanrı’ya yardım ve merhamet için yalvardım: “Tanrı yardım et, hatırla, izin verme ölürüm, her zaman seni memnun etmek istedim, pazar günleri kitleye gittim, belki seni aradığım yerlerde yanıldım, belki kandırıldım, ama bu benim hatam değil ve biliyorsun, bana yardım et, yap Bu gölgenin beni yok etmesine izin vermeyin “, Ve Tanrı merhametli olduğu için bana yardım etti, eminim Tanrı,” İsa, bana yardım et “düşüncelerime yalvarırken tehlikede olduğu gibi” yalvarmam “gerçeğini sevdi. .
Tanrı’nın yardımı öyleydi: Görmedim, ama hissettim, dört gölge dağıtan bir ışık olduğunu hissettim (gözlerim hala kapalıyken ışığı ve dört gölgeyi görebiliyordum) ve sonra gürültü durdu ve gözlerimi, tavanı ve duvarları yavaşça durmak için durduğumda, kalkmak, hareket etmek istedim, ama birkaç dakika içinde vücudumun hareket etmem için çok ağır olduğunu hissettim Bir kelime konuşmak için mücadele ediyorum, kardeşlerimden birini arayabildiği için sadece iki dakika sürdü, beni gözlerimde gözyaşlarıyla gördü, ama bana sormadığı garipti, kardeşim ne oldu ?, neden? Şok geçirdiğim için gözlerimde gözyaşları vardı, ama bu olayların detaylarını bugüne kadar kalbimde tuttum. Şeytan benden nefret ediyor, ama Tanrı beni seviyor.

https://bestiadn.com/2020/03/06/the-archangel-michael-vs-the-roman-empire-legacy/
+
https://bestiadn.com/2020/03/11/el-coronavirus-llego-a-peru/

Kehanet:
Mezmurlar 116: 3 Ölüm kordonları beni kuşattı ve Sheol’un boğuşları beni buldu Sıkıntı ve keder buldum. 4 Yehova adına şöyle diyorum: Sana dua ediyorum, ey Yehova, ruhumu teslim et, 5 Yüce Yehova ve dürüstçe, Yea, Tanrımız merhametli, 6 Basit bir koruyucu Yehova , Düşükdüm ve bana kurtuluş verdi. Daniel 9:27 Ve bir – bir hafta süren bir antlaşmayı güçlendirdi ve haftanın ortasında kurban etti ve sona erdirmek için sunuldu ve iğrençlerin kanadında, tüketime kadar ıssız yapıyor, ve tespit edilen, ıssız olana dökülür. ‘ (ve tespit edilen de desolator’a dökülür.) Daniel 8:13 “ Belirli bir kutsal konuşmayı duyuyorum ve bazı kutsal olan ilk konuşan kişiyi şöyle dedi: Sürekli fedakârlığın vizyonu ne zamana kadar ve hem kutsal hem de orduyu çiğneyen nefret dolu tecavüzden? 14 Bana 2.300 öğleden sonra ve sabah saatlerine kadar kutsal yerin restore edileceğini söyledi.
2300×0.5 = 7 (1150)

Título – Asunto del mensaje del ángel Enlace bestiadn
Adam, Ayı, Kaplan ve Aslan. – Simile https://bestiadn.com/2019/08/08/adam-ayi-kaplan-ve-aslan-simile/
Şüphe etme, çünkü İsa’nın kısa saçları vardı! https://bestiadn.com/2019/08/09/suphe-etme-cunku-isanin-kisa-saclari-vardi/
Kıyamet Gizemini Ortaya Çıkardı: Eldeki ya da alnındaki canavarın 666 işareti nedir? Canavarın görüntüsü nedir? https://bestiadn.com/2019/08/09/kiyamet-gizemini-ortaya-cikardi-eldeki-ya-da-alnindaki-canavarin-666-isareti-nedir-canavarin-goruntusu-nedir/
Bir troll, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i gülünç eden bir fotoğraf yayınladı https://bestiadn.com/2019/08/11/bir-troll-rusya-devlet-baskani-vladimir-putini-gulunc-eden-bir-fotograf-yayinladi/
Gerçek Başmelek Mikail, Yanlış Başmelek Mikail https://bestiadn.com/2019/08/13/gercek-basmelek-mikail-yanlis-basmelek-mikail/
Neden çoğu insan Tanrı’dan nefret ediyor? Tanrı Şeytan’dan, Şeytan Tanrı’dan nefret eder. https://bestiadn.com/2019/08/13/neden-cogu-insan-tanridan-nefret-ediyor-tanri-seytandan-seytan-tanridan-nefret-eder/
Nostradamus’un bilmeni istemediği Son Yargılama Günündeki Kehanet. https://bestiadn.com/2019/08/18/nostradamusun-bilmeni-istemedigi-son-yargilama-gunundeki-kehanet/
Ölümün ötesindeki ışık, ölümden sonraki ışık. https://bestiadn.com/2019/08/19/olumun-otesindeki-isik-olumden-sonraki-isik/
[Hristiyanlığın temeli Ölümsüzlüğe inançtır] Merhaba, ben José Galindo https://bestiadn.com/2019/08/22/hristiyanligin-temeli-olumsuzluge-inanctir-merhaba-ben-jose-galindo/
İşaya 57: 12-13 Dürüstlüğünüzü ve faydalanamayacağınız çalışmalarınızı yayınlayacağım. https://bestiadn.com/2019/08/28/isaya-57-12-13-durustlugunuzu-ve-faydalanamayacaginiz-calismalarinizi-yayinlayacagim/
Son Savaş: Şeytan’ın her elçisinin kılıcı ve kalkanı – Şeytanın Kalkanı ve Kılıcı – Kılıç ve Tanrı’nın her elçisinin kalkanı – Başmelek Mikail’in Kalkanı ve Kılıcı. https://bestiadn.com/2019/08/31/son-savas-seytanin-her-elcisinin-kilici-ve-kalkani-seytanin-kalkani-ve-kilici-kilic-ve-tanrinin-her-elcisinin-kalkani-basmelek-mikailin-kalkani-ve-kilici/
Yüksek maliyetli bir proje https://bestiadn.com/2019/09/03/yuksek-maliyetli-bir-proje/
571 – Şubat 2000’de öyleydim, 24 yaşındaydım, sadece karım olacak iyi bir kadın bulmak istedim https://bestiadn.com/2019/09/11/569-subat-2000de-oyleydim-24-yasindaydim-sadece-karim-olacak-iyi-bir-kadin-bulmak-istedim/
Telekomünikasyon alanında savaş – Melekler arasındaki savaş telekomünikasyon alanında gerçekleşir. https://bestiadn.com/2019/09/25/telekomunikasyon-alaninda-savas-melekler-arasindaki-savas-telekomunikasyon-alaninda-gerceklesir/
Idolatry neden kötü? Idolatry neden günahtır? Idolatry uygulamak neden bu kadar kötü? https://bestiadn.com/2019/09/26/idolatry-neden-kotu-idolatry-neden-gunahtir-idolatry-uygulamak-neden-bu-kadar-kotu/
Yaşam ile pakt, ölüm ile pakt. https://bestiadn.com/2019/09/28/yasam-ile-pakt-olum-ile-pakt/
“Şeytan, boktan müziğini kapat, şöyle söylüyorum.” -Gürültülü komşularla olan sorunlar? – Bloğun komşularının müziği uyumama izin vermiyor! https://bestiadn.com/2019/09/29/seytan-boktan-muzigini-kapat-soyle-soyluyorum-gurultulu-komsularla-olan-sorunlar-blogun-komsularinin-muzigi-uyumama-izin-vermiyor/
Yargılama gününe karşı çıkan adam “Saint Seiya” nın kaderi. https://bestiadn.com/2019/10/04/yargilama-gunune-karsi-cikan-adam-saint-seiya-nin-kaderi/
Canavar ve onun imgesi. 666 kim? Herhangi bir canavar 666! Sahte peygamber kimdir? https://bestiadn.com/2019/10/07/canavar-ve-onun-imgesi-666-kim-herhangi-bir-canavar-666-sahte-peygamber-kimdir/
Suçluların aşkı kötülere kınayacak, ama masum insanların aşkı doğru olanı kurtaracak! 2001’de beni tekrar “öldürdüler”, – Fakat küçük yardım etmeme yardımcı oldu (Daniel 11:34). https://bestiadn.com/2019/10/09/suclularin-aski-kotulere-kinayacak-ama-masum-insanlarin-aski-dogru-olani-kurtaracak-2001de-beni-tekrar-oldurduler-fakat-kucuk-yardim-etmeme-yardimci-oldu-daniel-1134/
Daniel yorumlanması 2:44 – Kim Tanrı’nın krallığına miras kalacak? https://bestiadn.com/2019/10/11/daniel-yorumlanmasi-244-kim-tanrinin-kralligina-miras-kalacak/
Gelişmiş Hıristiyanlık – Üçgen 1: “Güneşin tepesinde duran melek” – Hıristiyanlık ileri düzeyde. https://bestiadn.com/2019/10/16/gelismis-hiristiyanlik-ucgen-1-gunesin-tepesinde-duran-melek-hiristiyanlik-ileri-duzeyde/
Vahiy 18:4 Cennetin başka bir sesini duydum, “Ondan çık, halkımdan, günahlarından vazgeçmediğini ve onun vebalarını almadığınızı söyleyerek. https://bestiadn.com/2019/10/27/vahiy-184-cennetin-baska-bir-sesini-duydum-ondan-cik-halkimdan-gunahlarindan-vazgecmedigini-ve-onun-vebalarini-almadiginizi-soyleyerek/
Piramitler, insanın insan tarafından sömürülmesini temsil eder https://bestiadn.com/2019/10/31/piramitler-insanin-insan-tarafindan-somurulmesini-temsil-eder/
İyi komşu. https://bestiadn.com/2020/01/06/iyi-komsu/
Deccal kimdir? Onu her gün televizyonda konuşma yaparken ve onlarla tüm dünyayı aldatıyor, neredeyse herkesi aldatıyor. https://bestiadn.com/2020/01/24/deccal-kimdir-onu-her-gun-televizyonda-konusma-yaparken-ve-onlarla-tum-dunyayi-aldatiyor-neredeyse-herkesi-aldatiyor/
Putperestlik nedir? – putperestliği engelleyen engeller. https://bestiadn.com/2020/02/05/putperestlik-nedir-putperestligi-engelleyen-engeller/
İsa’nın yasak mektubu ve Yeremya mektubu. https://bestiadn.com/2020/02/29/isanin-yasak-mektubu-ve-yeremya-mektubu/

https://bestiadn.com/2020/02/05/las-acusaciones-del-testigo-veraz-has-sido-aceptadas-por-el-tribunal-supremo-el-testimonio-del-testigo-fiel-ha-sido-aceptado-por-jehova/

https://bestiadn.com/2020/02/08/he-visto-ya-la-abominacion-de-la-desolacion-profetizada-por-daniel-y-confirmada-por-jesus-mateo-517-18/

nuevatierraycielos
El ángel Satanás en el infierno dirá: “Malditos gusanos, ¿por qué no mueren?.”
Y añadirá: “Soy misericordioso con mis amigos y conmigo mismo, no con mis enemigos, yo no predico el amor a los enemigos, ni insulto a Dios atribuyéndole esa estúpida característica, como tu si lo has hecho, pero has acusado falsamente a mi hermano Jesús de haberlo hecho, pues eres un calumniador, por eso te llamas Satanás, y  por eso tu estas donde estas y yo estoy donde estoy, el infierno es tu lugar y el cielo es el mío, tu me observarás desde allá y yo te observaré desde aquí, con cierto asco, por cierto!”.
lavenganzadeJehovC3A1
La Gloria el Honor y la Inmortalidad - El fin de los tiempos
LAPALABRADEJEHOVADESTRUYEASEIYAELFALSOSANTO
(AAE)
=
elinfierno
=
El ángel Satanás en el infierno dirá: “Malditos gusanos, ¿por qué no mueren?.”
Y añadirá: “Soy misericordioso con mis amigos y conmigo mismo, no con mis enemigos, yo no predico el amor a los enemigos, ni insulto a Dios atribuyéndole esa estúpida característica, como tu si lo has hecho, pero has acusado falsamente a mi hermano Jesús de haberlo hecho, pues eres un calumniador, por eso te llamas Satanás, y  por eso tu estas donde estas y yo estoy donde estoy, el infierno es tu lugar y el cielo es el mío, tu me observarás desde allá y yo te observaré desde aquí, con cierto asco, por cierto!”.
=

Batallas en el ciberespacio – 22/01/2020

Recopilación de mis heróicos actos en algunas de mis batallas en el Ciberespacio: – Fecha 22/01/2020

contrincantes:

A la izquierda: los soberbios, a la derecha: los humildes.
Trata de intuir cual fue el comentario o la pregunta, yo solo publico mi respuesta.
[xyz]
Luis Toro afirmó en uno de sus videos que ellos no adoran imágenes, porque según el: al ser preguntado por un colega : “¿que es adorar?” el dijo que adorar es prender velas, arrodillarse para rezar, quemar incienso, y que a Dios nadie le puede quemar incienso, ni prender velas, ni nadie se puede arrodillar ante él, y que los que dicen que “solo adoran a Dios” mienten, por esa razón, por eso presenta sus actos de idolatría como algo no comparable con adorar a Dios, que a Dios se le reserva una forma de adorar superior, y que ellos no adoran sino que veneran, pero venerar y adorar es lo mismo, y adorar a Dios significa obedecer sus mandamientos, los cuales dicen no tener otros dioses, vale decir, no rogar a una criatura que ruegue por uno, no hacer idolatría, vale decir, no inclinarse ante nada ni nadie, ante ninguna imagen o escultura o persona para ser acto de humillación en busca de favores divinos o no divinos. (Éxodo 20:1-5, Hechos 10:25). Para reforzar la cultura de la idolatría, el imperio Romano introdujo herejías en su Biblia ejm Hebreos 1, vs Salmos 97, solo a Jehová (el nombre de Dios) hay que adorar, pero Roma indica con calumnia contra los santos mártires que Jesús consentía que se arrodillen ante él (Lucas 17:15-18), de ser ese el caso ¿no haría lo mismo que Satanás pretendía de él en desierto (Mateo 4:10)? Ese engaño de la cuarta bestia, el imperio romano, profetizado en Daniel 8:25… en mi blog denuncio esto con mas argumentos.PD. Por eso los perseguidos hicieron uso de parábolas, como de de Apocalipsis 19:10 donde en realidad Juan no se iba a arrodillar ante el mensajero (el ángel) pues el conocía la ley, solo que contó esa parábola para condenar el culto a los ángeles, cosa que si hace la iglesia católica, eso sin mencionar que los mensajeros de Dios no podrían verse como damas, sino varoniles según la ley de Dios a la cual ellos, a diferencia de Satanás, no se han rebelado (Deuteronomio 22:5) , los que quemaron Sodoma no fueron los ángeles de Satanás (Levítico 18:22) sino los ángeles de Dios, por lo tanto, ni Cristo y sus santos ángeles daban un mensaje de rebelión contra Dios por medio de su aspecto físico (1 Corintios 11:1-16), etc, etc. ¿Carne de Cerdo? por algo Pedro dijo “no señor jamás he comino nada inmundo”, si Cristo realmente hubiese predicado que todos los alimentos son limpios (contra la ley (Deuteronomio 14), entonces el primero en enterarse posiblemente haya sido Pedro, y ni en sueños hubiese respondido algo así…(Hechos 11:8), ¿Jesús amaba a los fariseos y los bendecía? Mateo 21:33-44 nos dice que no, por lo tanto, salvo que el haya sido un hipócrita, que no era el caso, el no predicó realmente bendecir a los que le maldicen a uno… ¿y donde hay en los cuatro evangelios de la Biblia un mensaje claro de Jesús en contra de los ídolos como si lo hay en 1 Reyes 18 donde se habla del profeta Elías, o en Jeremías 10 donde este profeta describe lo que son los ídolos y lo nada que valen?, si Jesús fue confundido con Elías o Jeremías, se entiende que su discurso era muy parecido, ¿por qué no esta en la Biblia? ¿por que no dijo nada sobre eso? no , porque los “moderadores” no lo quisieron…
https://bestiadn.com/2019/08/04/que-es-la-idolatria-por-que-la-babilonia-del-apocalipsis-de-juan-es-el-vaticano/
Si alguno predica la Biblia predica también las mentiras incorporadas en ella.
[456]
[fgh]
Ojo con el NT es una obra romana, tomó del Libro de la verdad (Ley de Moisés, profetas judíos) y le agregó algunas predicas genuinas de Cristo, pero también algunas predicas paganas, que sin embargo se la atribuyeron a Cristo y sus santos discípulos, no caiga en la trampa en la que yo caí cuando empezaba a enfrentar a los idólatras usando la Biblia “como la Palabra de Dios” (cuando yo tenía  22 años), haga su comparación: “¿ama acaso Dios a sus enemigos?” (Salmos 5 vs Mateo 5), mucha gente no puede responder con argumentos racionales y responden como salvajes insultando, eso demuestra que no todos somos hijos de Dios.
https://bestiadn.com/2019/11/06/un-caso-100-real-de-persecucion-religiosa-en-el-peru-por-parte-de-fanaticos-catolicos-evidencias-innegables-de-la-persecucion-religiosa-contra-jose-carlos-galindo-hinostroza/
[rst]
Alexis, yo he llegado a la misma conclusión lógica hace 20 años, lo que Jesús habría tratado de decir a María Magdalena es algo así: “cuida a María como si ella fuera tu madre” y a María: “María Magdalena te cuidará como a una madre”, el discípulo amado no podría ser Juan, porque tres personas estaban en la cruz, y el que escribió también, pero las tres eran mujeres,  por lo tanto, los romanos han falsificado el evangelio, no era Juan, era María Magdalena, si quieres enfrentar a los idólatras, no cometas el grave error que yo cometí hace 20 años, si predicas la Biblia entras en su terreno de juego, porque la hicieron los romanos en base a la adulteración de los mensajes de los evangelistas asesinados, porque evidentemente odiaban el mensaje genuino.¿ acaso ama Dios a sus enemigos para que Jesús haya predicado que debemos imitar a Dios y amar nosotros también a nuestros enemigos?, ¿acaso miente Salmos 5 y salmos 15?, ¿acaso mintió Jesús en Mateo 21:33-44?, pero Mateo 5 contradice, y eso es para muestra un botón, lo denuncio en mi blog a los 4 vientos.

Responder

Por favor, inicia sesión con uno de estos métodos para publicar tu comentario:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s